Golf 1.8T 10 800 zł 1999 Tomaszów Mazowiecki

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
von AreS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob paź 19, 2013 03:05
Lokalizacja: Racibórz

Golf 1.8T 10 800 zł 1999 Tomaszów Mazowiecki

Post autor: von AreS » sob paź 11, 2014 15:38

Witajcie, co myslicie o tym samochodzie?
http://olx.pl/oferta/volkswagen-golf-iv ... a71618a114" onclick="window.open(this.href);return false;

Dzwoniłem i dowiedziałem się, ze właściciel sprzedaje bo chce audi w quattro. Wycięcie na przedniej masce na znaczek został zaspawany i pokryty folią imitującą karbon. Na lewym błotniku z tyłu pojawiła się rdza, lecz została zrobiona w warsztacie lakierniczym(pytanie czy po takim zabiegu ponownie nie wyjdzie?). Przebieg średnio realny, lecz może się mylę. Poprosiłem o więcej zdjęć, które otrzymam w niedziele. Samochód jeździ cały czas, w rekach właściciela od 8 miesięcy i w tym czasie został przerobiony: gwint, blow off itp. Końcówkę wydechu oczywiście od razu wywalę. Gaz od 2009 założony przez poprzedniego właściciela. Auto pochodzi z Francji. Wszystko robione na bieżąco, silnik zalany olejem 5w40 (o ile dobrze pamiętam z rozmowy). Nie kopci na zimnym i jeździ normalnie. Po rozmowie wydaje mi się, ze właściciel nic nie ukrywa, nawet po zadaniu pytania czy mogę przyjechać z miernikiem lakieru, otrzymałem odpowiedz, ze nie ma problemu. Tylni znaczek jest do dyspozycji. Tu powstaje pytanie, co o nim sadzicie? Mam do przejechania 250km w jedną stronę.



Awatar użytkownika
Craash
Forum Master
Forum Master
Posty: 1706
Rejestracja: śr lip 03, 2013 20:39

Golf 1.8T prosze o ocene.

Post autor: Craash » sob paź 11, 2014 15:53

Pełne wyposażenie oprócz skóry? :panna: Ksenonów wymienionych w opisie też nie ma. W ogłoszeniu błędy ortograficzne.
Odnośnie samochodu to nigdy nie kupiłbym samochodu po jakimś pseudo tunerze. Na dodatek zdjęcia na mokro, a w środku chlew.


Mój Golf IV Generation - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=517692" onclick="window.open(this.href);return false;
Mercedes W205 C180
Audi A3 8P

von AreS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob paź 19, 2013 03:05
Lokalizacja: Racibórz

Golf 1.8T prosze o ocene.

Post autor: von AreS » sob paź 11, 2014 16:28

Chlew da się posprzątać, tylko pytanie czy nie wygląda te auto jak bite, malowane 10 razy itp? Pseudo tuningu tu ni widzę, gwint fela no i ten kozacki wydech :bigok:
Znaczek z przodu i tak by wrócił z biegiem czasu. Dwie najważniejsze sprawy to żeby bity nie był, no i kondycja silnik (ale tutaj drugiego nie ocenimy).



Awatar użytkownika
Craash
Forum Master
Forum Master
Posty: 1706
Rejestracja: śr lip 03, 2013 20:39

Golf 1.8T prosze o ocene.

Post autor: Craash » sob paź 11, 2014 16:43

Każdy lubi co innego. Dla mnie te modyfikacje są beznadziejne, ale nie o tym temat.
Po tych zdjęciach nie można nawet ocenić czy jest dobrze spasowany bo nic nie widać. Samochód mokry, a zdjęcia ciemne.


Mój Golf IV Generation - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=517692" onclick="window.open(this.href);return false;
Mercedes W205 C180
Audi A3 8P

art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Golf 1.8T prosze o ocene.

Post autor: art_2008_a_ » ndz paź 12, 2014 20:22

von AreS pisze: Samochód jeździ cały czas, w rekach właściciela od 8 miesięcy
to spory minus ... ktoś trochę poznał to auto i chce się go pozbyć, może wylazło, że jest już np. zużyty.
von AreS pisze:(pytanie czy po takim zabiegu ponownie nie wyjdzie?)
wyjdzie wyjdzie, to kwestia czasu. Około 2 lata to zajmie
von AreS pisze:Przebieg średnio realny, lecz może się mylę.
Nie nie mylisz się, auto z lpg od wielu lat będzie miało 300-400 tys km a nie 190.
von AreS pisze:Gaz od 2009 założony przez poprzedniego właściciela
to też minus, podwójny. Że jakiś gaz już jest i że od dawna.
von AreS pisze:Auto pochodzi z Francji.
to kolejny minus, równie dobrze mógłby być z Włoch
von AreS pisze:Wszystko robione na bieżąco,
a ktoś mówi inaczej przy takich rozmowach ?
von AreS pisze:Po rozmowie wydaje mi się, ze właściciel nic nie ukrywa,
hihih :-)
von AreS pisze:nawet po zadaniu pytania czy mogę przyjechać z miernikiem lakieru, otrzymałem odpowiedz, ze nie ma problemu
każdy tak mówi, mi też nikt nie odmawiał a na miejscu przeważnie ZONK ( szpachla lub lakier 300 więcej mikronów )
von AreS pisze: co o nim sadzicie?
myślę, że będzie skarbonka. pojeździć jeszcze pojeździ ale ja bym nie chciał takiego auta, wolał bym serię bez lpg.
von AreS pisze: Mam do przejechania 250km w jedną stronę.
to też zniechęca, tyle to można jechać po pewne auto.
ja już więcej jak 100 km nie pojadę po auto :-) to nie ma sensu i szkoda paliwa



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości