VW Jetta mk1 / 1.6 D / 82 / 2500zl / Wejherowo

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Zablokowany
norisknofun
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr sty 23, 2013 18:12

VW Jetta mk1 / 1.6 D / 82 / 2500zl / Wejherowo

Post autor: norisknofun » wt paź 07, 2014 21:06

Hej, znalazłem jettke 1.6D, taką samą jaką miałem kiedyś lecz jest ona oddalona ode mnie o dobry kawałek Polski, a niestety ze zdjęć nic nie wydumam. Czy ktokolwiek oglądał ten egzemplarz i wie w jakim jest ona stanie? Właściciel napisał że był nią na VW Mani 2014, więc uważam że jest raczej warta uwagi, bo byle czym chyba nie ma co sie tam pokazywać. Niepokoi mnie tylko fakt, iż stoi już jakiś czas na tablicy za dosyć małe pieniądze i jeszcze jej nikt nie wziął. Proszę o opinie co sądzicie o tym ogłoszeniu.

http://olx.pl/oferta/volkswagen-jetta-1 ... 3cfca1f352" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

VW Jetta mk1 / 1.6 D / 82 / 2500zl / Wejherowo

Post autor: jhosef » śr paź 08, 2014 08:48

norisknofun pisze:napisał że był nią na VW Mani 2014, więc uważam że jest raczej warta uwagi, bo byle czym chyba nie ma co sie tam pokazywać.
No to chyba nie byłeś na Manii...
Tam jest na prawdę różnie.

Cudów za takie pieniądze bym się nie podziewał. Poproś o lepsze zdjecia podłogi, progów i innych elementów istotnych konstrukcyjnie.



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

VW Jetta mk1 / 1.6 D / 82 / 2500zl / Wejherowo

Post autor: VW_seller » czw paź 09, 2014 08:38

to że był na vw manii to nie jakiś wyczyn ,masa róznych auta tam jezdzi i trupy też . mimo wszytko jetta ładna z fotek i juz praktycznie zabytek ,jak blacha bedzie ok to ja bym brał


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

anaba255
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: śr lut 27, 2008 22:46
Lokalizacja: SCZ
Auto: mk3
Silnik: 1Z
Kontakt:

VW Jetta mk1 / 1.6 D / 82 / 2500zl / Wejherowo

Post autor: anaba255 » czw paź 09, 2014 22:23

To, że stoi długo, to po prostu Jetta, zwłasza w czterech furtkach, nie ma takiego brania jak Golf, do tego zwykły klekot.
Zalezy od Ciebie, jak zdrowa i chcesz Jette, bierz. :-)



norisknofun
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr sty 23, 2013 18:12

VW Jetta mk1 / 1.6 D / 82 / 2500zl / Wejherowo

Post autor: norisknofun » wt paź 14, 2014 18:59

Przez telefon wszystko z jettką miało być wporządku, blacharka ok, tylko jeden próg wymieniony, bo drugi podobno był zdrowy, silniczek palił jak złoto, nowe opony, alufelgi, dosyć świerzy akumulator. Gdy poprosiłem o zdjęcia podwozia powiedział że nie zrobi bo kto za to zapłaci, bo niby jego koledzy chcą kase za wjazd na kanał a on pod samochodem kładł sie nie będzie. W końcu postanowiłem tam pojechać pociągniem z Lublina i przy okazji zwiedzić z dziewczyną morze bo nigdy nie byliśmy. Koleś przez telefon bardzo chamski i arogancki ale zaproponował że podjedzie pod dworzec wiec pomyślałem spoko. Na miejscu udawał że nie wie nic o samochodzie, bo "on go takiego kupił", pierwsze zdanie jakie usłyszałem "nawet odpalił" a podobno miał być często przepalany, koleś ewidentnie wstydził sie tego co sprzedaje, poza tym olewał wszystkie moje pytania i rozmawiał sobie jak nigdy nic z kolegą. Ogólnie rdza i pryszcze na każdym elemencie, wlew już zaczynał sie rozpadać, podłoga bagażnika to jedno wielkie próchno, mocowanie belki tylnej pognite od obydwu stron, po otworzeniu którychkolwiek drzwi rdza do okoła. Pod maską wszędzie rdza, karoseria pod błotnikami łamała sie palcem, zupełnie jak i maska od środka, samochód bity w tył. To wszystko zobaczyłem przez niecałą minute, od razu wróciłem spowrotem na dworzec i pojechałem odprężyć sie nad morze.



damianoo
...
...
Posty: 300
Rejestracja: wt wrz 04, 2012 21:30

VW Jetta mk1 / 1.6 D / 82 / 2500zl / Wejherowo

Post autor: damianoo » wt paź 14, 2014 20:26

Dlatego trzeba stosować taką metodę:

" onclick="window.open(this.href);return false;


:bigok:



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

VW Jetta mk1 / 1.6 D / 82 / 2500zl / Wejherowo

Post autor: art_2008_a_ » wt paź 14, 2014 20:35

norisknofun pisze:W końcu postanowiłem tam pojechać pociągniem z Lublina i przy okazji zwiedzić z dziewczyną morze bo nigdy nie byliśmy. Koleś przez telefon bardzo chamski i arogancki ale zaproponował że podjedzie pod dworzec wiec pomyślałem spoko. Na miejscu udawał że nie wie nic o samochodzie, bo "on go takiego kupił", pierwsze zdanie jakie usłyszałem "nawet odpalił" a podobno miał być często przepalany, koleś ewidentnie wstydził sie tego co sprzedaje, poza tym olewał wszystkie moje pytania i rozmawiał sobie jak nigdy nic z kolegą. Ogólnie rdza i pryszcze na każdym elemencie, wlew już zaczynał sie rozpadać, podłoga bagażnika to jedno wielkie próchno, mocowanie belki tylnej pognite od obydwu stron, po otworzeniu którychkolwiek drzwi rdza do okoła. Pod maską wszędzie rdza, karoseria pod błotnikami łamała sie palcem, zupełnie jak i maska od środka, samochód bity w tył. To wszystko zobaczyłem przez niecałą minute, od razu wróciłem spowrotem na dworzec i pojechałem odprężyć sie nad morze.
A morze się podobało ?
piasek drobniutki, świeże powietrze, krzyk ptactwa, dużo jodu .. same zalety :D



Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

VW Jetta mk1 / 1.6 D / 82 / 2500zl / Wejherowo

Post autor: WichuTM » śr paź 15, 2014 11:32

Kurde tak to jest, kazdy przez telefon mowi wszystko żeby tylko klient przyjechal, tez sie nie raz nadzialem a a tekst " takiego juz kupilem" przebija wszystko ;-) Bo tak naprawdę to co mu zrobisz, nawet po mordzie nie bardzo mozna dac bo jeszcze Cie oskarży... dobrze ze nie pojechales tylko po auto :-D



Zablokowany

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości