Folf II syncro / 1.8 98KM / 90' / Stargard Gdański / 2800zł

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
norisknofun
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr sty 23, 2013 18:12

Folf II syncro / 1.8 98KM / 90' / Stargard Gdański / 2800zł

Post autor: norisknofun » czw paź 16, 2014 21:51

Znalazłem dosyć taniego golfa 2 z uszkodzonym napędem syncro, nie miałem wcześniej doczynienia z takim modelem i tu pytanie, czego mam sie spodziewać, na co zwrócić uwage? A może ktoś oglądał ten samochód?

http://olx.pl/oferta/volkswagen-golf-1- ... d54d7c7cf1" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Folf II syncro / 1.8 98KM / 90' / Stargard Gdański / 2800zł

Post autor: jhosef » pt paź 17, 2014 10:22

Ogólnie w większość to Golf mk2. Musisz zwrócić uwagę na stan napędów - podpory wału, łączniki elastyczne. Trochę jest kombinacji ze zdobyciem tych częsci a oryginały po pińcet każdy.
Bębny z tyłu jak są w słabym stanie to często łatwiej przerobić na tarcze - ale trzeba specjalne jarzma pod Syncro.
Tyleje belki z tyłu i wahaczy to dość trudny temat ale do przeskoczenia na poliuretanach lub pewnym zamienniku z Audi (dla belki).
Wiskoza nie pęka sama z siebie - może ktoś kombinował z kołami.
Silnik to osłabiona jednostka z Golfa GTI 8V na wtrysku Digifant.
Ważny też jest stan wydechu bo jest nieco inny i na pewno droższy niż normalny mk2.

Jeśli szukasz zwykłego du.powoza to raczej nie to.



Awatar użytkownika
szela81
...
...
Posty: 298
Rejestracja: wt mar 20, 2012 14:34

Folf II syncro / 1.8 98KM / 90' / Stargard Gdański / 2800zł

Post autor: szela81 » wt paź 21, 2014 12:14

Ten sam koleś sprzedaje wahacze tylne wraz z belką z syncro :) może masz tam już belkę ze zwykłego :) ogólnie chyba chciał go robić ale poległ - Ty też pewnie polegniesz :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości