VW Bora 1.6 Tuning były DEMOCAR 12 900PLN 2000r. Gniezno

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Robaczq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt wrz 30, 2014 17:22

VW Bora 1.6 Tuning były DEMOCAR 12 900PLN 2000r. Gniezno

Post autor: Robaczq » śr lis 12, 2014 23:06

Witam wszystkich,
zainteresowało mnie ogłoszenie:
http://otomoto.pl/volkswagen-bora-niemi ... 20689.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Co o tym sądzicie? Może ktoś już sprawdzał to auto?
Pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

VW Bora 1.6 Tuning były DEMOCAR 12 900PLN 2000r. Gniezno

Post autor: WichuTM » czw lis 13, 2014 13:31

Ja sądzę ze jest to beznadziejna oferta. Po pierwsze, 13 tys plus większość oplat bo sa zrobione tylko celno skarbowe za ten rocznik i silnik to nieporozumienie. Mimo pierwszej rejestracji w polskim dowodzie i tak będzie wpisany rok produkcji a nie jak u niemcow rejestracji. Druga sprawa, ciekaw jestem jak wgl sobie daje rade ten silnik z 19 calowymi kołami i opona 235 ; o pewnie ledwo sie odpycha i pali jak smok. Po trzecie jakosc wykonania tego wnętrza (wątpię, żeby to była skóra) już nie wspominając o kolorystyce jest słaba. Do tego ktos uszyl tapicerkę na stelażach od zwykłych welurow, mogli chociaż półkubły wziąć. Bajka z pracownikiem serwisu super, jeszcze powinien dodać, że płakał jak sprzedawał i do granicy gonił bo się rozmyslił. O przebiegu trudno coś powiedzieć bo nowa tapicerka i kierownica tez nie jest z 98 roku bo miałaby inne szycie. O lakierze też trudno powiedzieć bo zdjecia nie sa najlepszej jakości ale na pewno maska była malowana bo jest zaspawany znaczek. Błotniki pewnie zaklepane, trzeba zobaczyc czy sa purchle, podłoga może być zjechana przy takiej głębie ale to zależy jak sie Niemiec z nia obchodził.



Robaczq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wt wrz 30, 2014 17:22

VW Bora 1.6 Tuning były DEMOCAR 12 900PLN 2000r. Gniezno

Post autor: Robaczq » czw lis 13, 2014 15:47

Wielkie dzięki za opinię!
Tyle chciałem wiedzieć :grin:



Awatar użytkownika
Jing
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz maja 04, 2008 17:11
Lokalizacja: Gliwice
Auto: Audi A4
Silnik: AVF

VW Bora 1.6 Tuning były DEMOCAR 12 900PLN 2000r. Gniezno

Post autor: Jing » ndz lis 16, 2014 17:00

Popieram wypowiedź WichuTM, Auto może byc ukrytą niespodzianką zsyłające na siebie wizyty u mechanika, w tych pieniądzach szukał bym czegoś innego.


Quattro - AVF

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości