Bora 1.9 ARL, 2003, Radom, 15700

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
zakwas
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 157
Rejestracja: pt mar 09, 2012 14:20

Bora 1.9 ARL, 2003, Radom, 15700

Post autor: zakwas » wt gru 30, 2014 23:33

lampy tylne z przedliftu ;p
...i znowu RADOM.Zagłębie handlarzy i wieczny lament na każdym forum.



Awatar użytkownika
RobsonVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: czw lut 17, 2011 18:14
Lokalizacja: okolice Legnicy

Bora 1.9 ARL, 2003, Radom, 15700

Post autor: RobsonVW » śr gru 31, 2014 10:52

słuchajcie :pop: ja nie bronie tego komisu, ja nawet nigdy nie byłem w Radomiu :grin:
WichuTM pisze:Ja wielokrotnie oglądałem auto w czyimś imieniu i sprzedający nigdy nie lekceważyli mnie jako klienta. Poza tym, kolega Dzizas wspomniał, że auto było zagrzebane w śniegu i musiało dłużej stać, więc zainteresowanych zbyt wiele nie było.
jeśli to jest komis a na tym komisie stoi przynajmniej 50 samochodów to ruch jest spory i nie chodziło mi że 100 oglądających przychodzi akurat na bore, mogą przychodzić na inne samochody a jeden gościu jak ma z każdym latać i robić wycieczki to mu czasu braknie.
art_2008_a_ pisze:po drugie jeśli 300 metrów przejażdżki przysługuje dla osoby oglądającej to ja wolę prywatnych sprzedawców..


opony letnie, oblodzona droga chłopak który tylko pracuje na komisie, no pomyśl ty byś się nie bał dać komuś auto na letnich oponach gdy jest śnieg ?, ktoś auto rozbija wychodzi i mówi do widzenia a ty go spłacasz bo odpowiadałeś za ten samochód jako pracownik.


sprzedam Golf I cabrio biały 1.8 wersja karman 89 rok

Awatar użytkownika
RobsonVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: czw lut 17, 2011 18:14
Lokalizacja: okolice Legnicy

Bora 1.9 ARL, 2003, Radom, 15700

Post autor: RobsonVW » śr gru 31, 2014 11:04

WichuTM pisze:Cię zaskoczę - jestem inżynierem.
i to że jesteś tym inżynierem do czegoś cię uprawnia, możesz pisać głupoty i nikt nie ma prawa nic napisać, mój kolega jest inżynierem i pracuje w kiosku więc wiesz nie wystarczy mieć papier a po drugie...
art_2008_a_ pisze: po to jest pisanie na forum aby wymienić uwagi


sprzedam Golf I cabrio biały 1.8 wersja karman 89 rok

Awatar użytkownika
Tomos15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: pn sie 19, 2013 17:47
Lokalizacja: Oleśnica

Bora 1.9 ARL, 2003, Radom, 15700

Post autor: Tomos15 » śr gru 31, 2014 11:09

Ale tu się dyskusja rozwinęła :D A wracając jeszcze do książki serwisowej to dziwnie to wygląda, bo jeśli jest to oryginał to VW najwidoczniej zmienił książkę, bo ja do swojej z 2001 roku mam inną z nalepką podobną do tej z bagażnika. :hmm:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6#p6275086" onclick="window.open(this.href);return false; <---- Mój Borat

Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

Re: Bora 1.9 ARL, 2003, Radom, 15700

Post autor: WichuTM » śr gru 31, 2014 13:11

RobsonVW piszę po raz ostatni czego się tyczy dyskusja, bo ciągle piszesz od rzeczy.
Dzizas pisze: Dokonałem oględzin.
Ogólne wrażenia z komisu negatywne. Totalna zlewka klienta. Auto otworzył jakiś młody chłopaczek nie mający pojęcia o mechanice, bo mówił takie brednie, że sie scyzoryk otwierał w kieszeni. Powtarzał ciągle komisowe frazesy: "nie malowany, oryginalny przebieg, od pierwszego właściciela". Sra ta ta.

Po powrocie na plac praktycznie koniec oględzin, bo pod vaga nie można podłączyć, ponownie odpalić też nie, bo mało paliwa :? Chłopaczek zamknął auto i poszedł.
Teraz przypomnę mój post:
WichuTM pisze: I to jest właśnie rzeczywistość polskich handlarzy. Jak tylko wyczuja, ze chodź trochę znasz się na autach i zadasz jakieś sensowne pytanie albo zakwestionujesz jego bajeczki to od razu: nie chcesz Pan to nie kupuj i zamyka samochód. ..
I sam przytoczyłeś że:
RobsonVW pisze:art_2008_a_ napisał(a):
po to jest pisanie na forum aby wymienić uwagi
uwagi, na temat samochodu lub ewentualnie sprzedawcy, którą ja się pokusiłem napisać. A Ty piszesz uwagi na temat użytkowników, wyjeżdżasz ze szkołą i tym, że piszę głupoty. Dlatego postanowiłem zwrócić uwagę Tobie. To teraz przyjrzyj się jeszcze raz swoim postom po których łatwo można zauważyć, że piszesz potok niepotrzebnych słów i nie potrafisz nawet sklecić swojej wypowiedzi w kilka zwartych zdań. Nie mam zamiaru prowadzić dalej tej dyskusji bo nie mam na to czasu. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanej zabawy sylwestrowej :)



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9228
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Bora 1.9 ARL, 2003, Radom, 15700

Post autor: wesol » śr gru 31, 2014 13:26

prezentuje sie zacnie al enei wierze ze 11 lat ktos smigal w niemcowni zrobil ARL tylko po parenscie tys rocznie. TOz to musialby byc jakic glupek ze palcil a nie jezdził. Poza tym mocno podejrzane jest to ze pod maska tak czysto. Nei ma sily to musialobyc myte i to dosc wnikliwie. Ja tam zandeog auta nei oceniam po fotkach bo moze sie oakzc dobrym furaczem a moze byc to mina nieprzecietna. Podstawa to sprawdzenei blacharki najelepiej jakims miernikiem plus logi dynamiczne auta. Inaczje bym nie kupl zadnego auta. W logach moze wyjsc ze pompki klekaja lub np turbo gwizda jak gwizdek piłkarski. Dobrze by bylo upewnic sie ze tam siedzi torbo VB a nie VA na szybkiego wstawione. Ja zawsze sprawdzma wtryski i turbo oraz aku bo to dosc drogie elementy i skoda sie namien wtrabić. HAmulce od biedy tez trzeba sprawdzic. JEsli sie okazuje ze pompki kaput i hamulce do wymiany to tkai auto traci na wartosci na tyle duzo ze za dyche mozna je łyknąć i pobawic sie w odnowienie.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

damianoo
...
...
Posty: 300
Rejestracja: wt wrz 04, 2012 21:30

Bora 1.9 ARL, 2003, Radom, 15700

Post autor: damianoo » śr gru 31, 2014 17:56

Heh, ja nie widzę innej możliwości stestować auta bez jazdy próbnej. Poza tym 300m co to jest. A wg prawa sprzedaży produktu klient jest najważniejszy i powinno mu się poświęcić maksimum uwagi.

Czy tylko ja tak miałem jak testowałem auta przed zakupem że dostawałem kluczyki i sobie jedź zobacz? :los2:



Awatar użytkownika
Craash
Forum Master
Forum Master
Posty: 1706
Rejestracja: śr lip 03, 2013 20:39

Re: Bora 1.9 ARL, 2003, Radom, 15700

Post autor: Craash » śr gru 31, 2014 18:52

Rybas pisze: Czy tylko ja tak miałem jak testowałem auta przed zakupem że dostawałem kluczyki i sobie jedź zobacz? :los2:
Kupowałem u handlarza i tak samo dostałem kluczyki i mogłem sam sobie jeździć. :hmm:


Mój Golf IV Generation - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=517692" onclick="window.open(this.href);return false;
BMW E93 320i
Mercedes W205 C180
Audi A3 8P

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Bora 1.9 ARL, 2003, Radom, 15700

Post autor: KonradzikIV » pt sty 02, 2015 11:49

Przód cos robione nie ma dokładki pod zderzak z wersji ARL (wloty powietrza po bokach)


Obrazek

krtg
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: pt mar 22, 2013 14:21

Bora 1.9 ARL, 2003, Radom, 15700

Post autor: krtg » pt sty 02, 2015 14:03

kolego ktory sprawdzales auto dziekowka za fatyge. Dla mnie sprawa jest jasna, auto jest skreslone. Brak dokladki czy zmeczona ga;lka to pikus, ale jesli auto lapie rdze na drzwiach to nawet za dyche go nie wezme.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości