VW GOLF V GTI 2005r. Zebrzydowice 29.500zł

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
mcfly17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 10, 2015 23:19

VW GOLF V GTI 2005r. Zebrzydowice 29.500zł

Post autor: mcfly17 » wt lut 10, 2015 23:26

Marka:
Volskwagen

VIN
WVWZZZ1KZ5W245910

Model:
Golf 5

Silnik
2.0 turbo

Rocznik:
2005

Miejscowość:
Zebrzydowice

Nazwa komisu:
-

Link do ogłoszenia:
http://allegro.pl/vw-golf-gti-2-0tfsi-2 ... 36416.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Treść:

Witam,
Co sądzicie o tej sztuce? Jak oceniacie cenę?
Na co zwracać uwagę przy szczegółowych oględzinach?
czy może ktoś sprawdzić VIN?
Obecnie jeżdżę Golfem V 1.9 TDI 105HP, myślę o tym, żeby zamienić na mocniejsze i lepiej wyposażone. robię rocznie koło 5 tys. km :)



Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

VW GOLF V GTI 2005r. Zebrzydowice 29.500zł

Post autor: WichuTM » śr lut 11, 2015 11:48

Ogłoszenie wydaję się naprawdę godne uwagi. Ja bym miał jedynie zastrzeżenia co do koloru, ale jak Tobie się podoba to najważniejsze :) Zdjęcia są robione z bliska, dobrej jakości, nie widać ani skazy lakieru (pewnie miał dobra polerkę) ani źle spasowanych elementów, no może prawy róg maski delikatnie, ale to już takie czepianie się. Wnętrze wygląda bardzo dobrze, boczek fotela kierowcy nie przetarty, albo ktoś bardzo dbał o niego, albo przebieg faktycznie jest możliwy. Nawet komora silnika nie wymyta i nie wypsikana plakiem, a opony ma z 2014 roku :) Daleko masz? Ja bym na Twoim miejscu obejrzał auto, sprawdź miernikiem czy nie miał większych przygód, ogarnij to co się da samemu, a jeśli nic złego się w oczy nie rzuci, to nie żałuj tych 3-4 stów na sprawdzenie auta w ASO. Sprawdzą od przebiegu przez mechanikę po diagnostykę i będziesz wiedział co kupujesz.



mcfly17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 10, 2015 23:19

VW GOLF V GTI 2005r. Zebrzydowice 29.500zł

Post autor: mcfly17 » śr lut 11, 2015 23:37

dzięki za info. do auta am 400km, więc trochę jazdy jest. ogólnie auto wydaje się naprawdę ładne, sprzedający w każdym aucie wrzuca nowe opony. trochę nie pasuje mi stan felg, wyglądają rewelacyjnie, a ten model akurat jest często narażony na zbyt bliskie spotkanie z krawężnikami. Poza tym w ogóle nie znam się na mechanice i nie wiem ile z oryginalnej mocy w takim aucie zostaje po 120tys. km i czy czasami w golfach V nie ma zmiany całego rozrządu własnie przy tym przebiegu. dzięki jeszcze raz za opinię.



Rumak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob mar 17, 2012 00:04

VW GOLF V GTI 2005r. Zebrzydowice 29.500zł

Post autor: Rumak » pn lut 23, 2015 20:42

Po pierwsze jeśli zależy Ci na aucie to bież VIN i dekoduj wyposażenie i weryfikuj przebieg. Dalej wizyta w serwisie i dogłębna diagnostyka. 30 tys za gti 10l to juz sporo ale jesli zdrowy egzemplarz to warto. Nie można liczyć ze auto będzie idealne w końcu 10l musi swoje zrobić. . Siedzenia w bd stanie co jest zadkoscia w gti sam szukałem takowych do siebie i dzieżko dorwać fotele z całym skrzydełkiem od kierowcy. Lakier w stanie eleganckim zapewne była korekta ale to na plus jesli jest zrobione jak należny.. Kolejna sprawa która mnie niepokoi to włącznik światła i raczki drzwi wiem że schodzi guma to normalne ale widziałem juz auta z przebiegiem potwierdzonym w granicy 180-160tys km i tam rączki i te elementy były jak nowe. Oczywiście zależny jak kto użytkował auto. Auto godne uwagi motor rozwojowy spokojnie po kilku modach zrobisz w okolicy 300km



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości