Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD, w cenie do 12900 zł

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2351
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD, w cenie do 12900 zł

Post autor: herbu » pt mar 13, 2015 20:38

Zastanawiam się nad zakupem auta - kombi, z w miarę dynamicznym, ekonomicznym i oszczędnym silnikiem. Oczywiście wszystkiego mieć nie można, ale silnik JTD w miarę dobrze wpisuje się w moje potrzeby.
Na Fiatach nie znam się zbytnio - kiedyś posiadałem służbowe Seicento 1.1, z którego byłem niesamowicie zadowolony - raz że służbowe, dwa że przejechało ponad 400 tys. km i dalej ponoć jeździ... Dotychczas zawsze gdzieś tam było coś z VAG-a, ale może pora na zmianę.
Zależy mi, żeby auto było w miarę pojemne wewnątrz, szczególnie na tylnej kanapie. Miejsca musi mieć nieco więcej niż w mk4. Jeździłem już Stilo i miejsca jest tam, jak dla mnie, w sam raz. Dodatkowo fajną opcją jest przesuwana kanapa tylna - te 2 poniżej akurat mają taką opcję. Do tego ceny Stilo mocno zachęcają. Tylko czy cena nie jest odzwierciedleniem jakości tego modelu?
Ogólnie z zakupem samochodu, z jego sprawdzeniem, poradzę sobie bez problemu. Pytam się Was, czy widzicie coś w poniższych egzemplarzach podejrzanego, coś co by je dyskwalifikowało? Za każdą odpowiedź dziękuje - pomoże mi na pewno czegoś dowiedzieć się o tym modelu.
1. http://olx.pl/oferta/fiat-stilo-egr-off ... 9i9lL.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jest to wersja 140KM + chip
2. http://olx.pl/oferta/fiat-stilo-multiwa ... 9iGAN.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ten wygląda na zadbany, choć mogę się mylić.
Za wszelką pomoc będę wdzięczny.
Ostatnio zmieniony sob mar 14, 2015 16:54 przez herbu, łącznie zmieniany 1 raz.


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości