Golf IV, 1.8/1.8T, w cenie do 12000.

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
lukidunaj
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: sob wrz 13, 2014 11:11

Golf IV, 1.8/1.8T, w cenie do 12000.

Post autor: lukidunaj » wt mar 17, 2015 14:15

Witam. Z racji że ostatnio zmieniam auta jak rękawiczki czas na coś na dłużej żeby zrobić ciekawy projekt. Golfa miałem z silnikiem 2.3 V5 ale musiałem go sprzedać. Teraz znowu poszukuje golfika i na początku rozglądałem się za 2.8 ale niestety zero ciekawych ogłoszeń wartych uwagi więc trzeba będzie się zadowolić czymś innym. Pomysł padł na 1.8T(miałem taki silnik w Audi A4 B5 i z osiągów byłem zadowolony bo Audi było trochę dłubniete) lecz z 1.8T też nie mogę znaleźć nic ciekawego z racji, że mam trzy wymogi: golf ma być 3 drzwiowy, mieć klime i szyberdach. Wiem, że jak ma klime to po co mi szyberdach ale to jest po prostu moje widzi mi się :D Stwierdziłem, że nie przykładam już tak dużej wagi do mocy silnika, fajnie jakby było 2.8 albo 1.8T ale będę potrafił się zadowolić też i zwykłym 1.8 jeśli będzie dobra baza na projekt. Ogłoszenia znalazłem dwa, jedno(z 1.8T niebieskie) prawie odpada bo nie ma wspomnianego wyżej szyberdachu ale wrzucę do oceny bo może jednak warto będzie się zastanowić.

1. 1.8 LPG, 1998, Storkowo
http://sprzedajemy.pl/golf-iv-1-8-lpg,19555457" onclick="window.open(this.href);return false;

2. 1.8T, 1998, Brodnica
http://sprzedajemy.pl/golf-iv-1-8t-turb ... as,4797452" onclick="window.open(this.href);return false;


Co o nich sądzicie ? Rzuca się Wam coś rażącego w oczy co wyklucza auto z kręgu zainteresowanych czy może warto pojechać je obejrzeć ?

Linków do VR6 nie wrzucam bo wszystkie aktualne ogłoszenia to klamoty, a nie auta warte uwagi.

Prosiłbym adminów o nie usuwanie tematu czy też zamykanie. Jeśli coś jest nie zgodne z regulaminem prosiłbym o PW z informacją i od razu to zmienię. Proszę jak człowiek człowieka więc nie mówicie, że regulamin to regulamin.

Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Golf IV, 1.8/1.8T, w cenie do 12000.

Post autor: art_2008_a_ » wt mar 17, 2015 17:33

lukidunaj pisze:Proszę jak człowiek człowieka więc nie mówicie, że regulamin to regulamin.
ciekawe co na to mederatorzy powiedzą :D

o ile pierwszy ma sensowną cenę w relacji do rocznika o tyle niebieskie auto już nie bardzo ...
ja bym się w takie roczniki już nie pchał
a jeśli już to jednak tylko 1.8T żadne tam 125 koni



lukidunaj
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: sob wrz 13, 2014 11:11

Golf IV, 1.8/1.8T, w cenie do 12000.

Post autor: lukidunaj » wt mar 17, 2015 19:18

Hm. No szczerze co do pierwszego to właściciel jest zainteresowany zamianą na Passata(moje obecne auto) dlatego się nad nim zastanawiam.
No może i roczniki już trochę słabe, ale znaleźć młodszego golfa w rozsądnej cenie i żeby spełniał moje zachcianki jest bardzo ciężko. Dla mnie rocznik nie gra aż tak wielkiej roli jeśli to ma być auto na projekt. Jak wspomniałem miałem już trochę aut i nie śpieszy mi się z kupnem, mogę pozwolić sobie na to by być wybrednym i szukać takie, które mnie zadowoli :P Na VR raczej nie ma co liczyć bo ciekawych ogłoszeń od dawna nie ma.. Myślałem, nad tym 125-konnym bo za jakiś czas mógłbym przy nim zrobić swapa przy dalszych planach..



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1043
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Re: Golf IV, 1.8/1.8T, w cenie do 12000.

Post autor: Pastusiak » śr mar 18, 2015 01:18

art_2008_a_ pisze:o ile pierwszy ma sensowną cenę w relacji do rocznika o tyle niebieskie auto już nie bardzo ...
Czyli sugerujesz że tylko dlatego że jest 98 roku to powinien kosztować nie wiem 8 tys? Ja mam surowy GTI 1,8T z 99 kupiony za 10 tys pół roku temu a i tak wkład wyniósł dobre 3 tys..bo a to akumulator a to klocki, tarcze. zaczął odzywać się rozrusznik no to regeneracja itd..

Z tego co oglądałem poniżej 10 tys tego typu auta to trupy do całkowitego remontu za grube pieniądze, od 10 tys są przyzwoite auta nie ważne czy 98 czy 2001, szczególnie że ten tutaj ma instalacje lpg i sporo różnych modyfikacji, jak ktoś jest świadomy stanu auta to za "2 zł" go niestety nie odda.
Cena = stan auta..tak to wygląda.

Ja bym właściwie tego niebieskiego nie brał..nie lubie takich tuningowanych już egzemplarzy gdzie nie wiadomo co kto i kiedy z nim robił, dla mnie są podejrzane no ale co kto lubi.



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Golf IV, 1.8/1.8T, w cenie do 12000.

Post autor: art_2008_a_ » śr mar 18, 2015 07:45

Pastusiak pisze: Czyli sugerujesz że tylko dlatego że jest 98 roku to powinien kosztować nie wiem 8 tys? Ja mam surowy GTI 1,8T z 99 kupiony za 10 tys pół roku temu a i tak wkład wyniósł dobre 3 tys..bo a to akumulator a to klocki, tarcze. zaczął odzywać się rozrusznik no to regeneracja itd..
no tak ale teraz ceny pospadały nieco a po drugie jak pewnie wiesz nikt nigdy nie zwróci Ci kasy za inwestycje w auto ... to chyba główny problem modów i chętnych aby dopracować auto ... przy odsprzedaży i tak ludzie zerkną na rocznik i cenę
Pastusiak pisze:Z tego co oglądałem poniżej 10 tys tego typu auta to trupy do całkowitego remontu za grube pieniądze,
zwykle tak jest .. to już są stare i już skomplikowane auta ( w porównaniu np. z mk3) więc remonty kosztują dużo
Pastusiak pisze:Ja bym właściwie tego niebieskiego nie brał..
no też tak uważam, nie tylko cena ale też myślę, że jak kupować to fabryczny stan i samemu można sobie coś podziałać



lukidunaj
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: sob wrz 13, 2014 11:11

Golf IV, 1.8/1.8T, w cenie do 12000.

Post autor: lukidunaj » śr mar 18, 2015 10:19

Dzięki za odpowiedzi. Tak czy siak niebieski odpada. Ten z 1.8 LPG jadę jutro obejrzeć, aż tak daleko nie mam więc nie zaszkodzi zobaczyć. A może nóż widelec trafi się zadbany okaz :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości