Golf IV 1.6-2.0 do 10000 Wielkopolska

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
szela81
...
...
Posty: 298
Rejestracja: wt mar 20, 2012 14:34

Re: Golf IV 1.6-2.0 do 10000 Wielkopolska

Post autor: szela81 » pn paź 13, 2014 11:23

VW_seller pisze:klima ma być i juz.
pojezdzisz z małym dzieckiem przy +30 i będziesz wiedzieć, że bez klimy ani rusz szczególnie w nowszych autach, im nowsze auto tym "szczelniejsze" a coraz większy pochył przedniej szyby zwiększa nasłonecznienie i uwierz mi focusem mk3 nie da się jeździć bez klimy (miałem awarie w kwietniu i nie dało się wytrzymać), wielka czarna deska jest w pełnym świetle szyby i oddaje ciepło jeszcze przez pół godziny od ruszenia, szuba nic nie pomoże.

W temacie wątku - czarny higline był dobry bo go już nie ma, reszta złomy, a srebrny 1,4 to już wogóle kuriozum w 4 odcieniach szarości malowany sprajem. Jeżeli szanowny autor tematu rozważa kupno takiego czegoś jak ten srebrny to naprawdę powinieneś wziąć kogoś kto się zna bo z kilometra widać że złom, kupisz parcha i będziesz pisać że golf słaby bo ciągle coś...



Awatar użytkownika
Seru79
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 21:28

Golf IV 1.6-2.0 do 10000 Wielkopolska

Post autor: Seru79 » pn paź 13, 2014 13:39

Kolego jak nie kupisz tego auta w ciągu 5 - 6 tygodni to pisz do mnie na priv.

Za ten czas będę miał nową maszynę i nie będę miał wygórowanych ambicji podczas ustalania ceny(nie pytaj teraz bo nie wiem nawet po ile chodzą :) ) za mojego MKIV 16SR Higline bo po co mi dwa auta.

Nie wygląda jakby wyjechał z salonu bo parkuję pod blokiem, ale zaoferuję ci PRAWDĘ podczas oględzin.

Chcesz wiedzieć co go bolało podczas 8-letniego użytkowania to wejdź w mój profil i czytaj. Reszta jest wpisana ręcznie przezemnie w książce serwisowej ale to już sprawa na przyszłość.
Dostaniesz drugi komplet kół i trochę złomu z piwnicy jak będziesz chciał :)


Uważaj na handlarzy bo twoje typy nie wszystkie są trafne, jakby co to odzywaj się kiedyśtam w sprawie oględzin w domu lub jakimś warsztacie.

Pozdr..


kiedyś MK IV

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Golf IV 1.6-2.0 do 10000 Wielkopolska

Post autor: jhosef » wt paź 14, 2014 08:43

szela81 pisze: pojezdzisz z małym dzieckiem przy +30 i będziesz wiedzieć, że bez klimy ani rusz szczególnie w nowszych autach, im nowsze auto tym "szczelniejsze" a coraz większy pochył przedniej szyby zwiększa nasłonecznienie i uwierz mi focusem mk3 nie da się jeździć bez klimy (miałem awarie w kwietniu i nie dało się wytrzymać), wielka czarna deska jest w pełnym świetle szyby i oddaje ciepło jeszcze przez pół godziny od ruszenia, szuba nic nie pomoże.
Ale w ogóle jest coraz ciężej. Kiedyś jak się jechało drogą krajową, jednym pasem, ze średnią prędkością 70 km/h to sobie można było szybkę uchylić. Teraz jak jedziesz ekspresówką czy autostradą 140 to nie da rady sobie szybki uchylić.
W zeszłym roku jak jechałem na urlop to na autostradzie A2 było na moim termometrze w MFA 37 stopni w czasie jazdy. Bez klimy ile bym przejechał zanim się zagotował 200, 300 km.

A wyjazdy z dziecmi to na noc trzeba by planować bo można zagotować małe dziecko.



bubcio88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz paź 05, 2014 10:44

Golf IV 1.6-2.0 do 10000 Wielkopolska

Post autor: bubcio88 » wt lis 04, 2014 17:11

Witam. Wiem trochę czasu już minęło ale nadal nic nie kupiłem moje poszukiwania skupiły się też na innych markach bo dobre VW dostać bardzo ciężko. Dzisaj przypadkowo natrafiłem można by powiedzieć na dosyć ciekawą propozycje (tak mi się wydaje) dlatego proszę o kolejną opinie na temat tego oto modelu http://allegro.pl/show_item.php?item=4765021157" onclick="window.open(this.href);return false;



till71
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: śr kwie 18, 2012 18:48
Lokalizacja: Wrocław

Golf IV 1.6-2.0 do 10000 Wielkopolska

Post autor: till71 » wt lis 04, 2014 17:28

kierownica jest ponownie obszyta co w benzynie nie jest dobrym znakiem. Nie wiadomo ile jeździł na gazie a to dość istotne. nie sądzę żeby instalacja miała 2-3 lata bo pewnie by napisał w ogłoszeniu. Boczki fotela nie są powycierane ale siedzisko kierowcy wygląda na wysiedziane. Auto już trochę wiekowe to w przebieg raczej bym nie wierzył, zwłaszcza że ma gaz. Dla mnie podstawą to dowiedzieć się przez tel ile ma instalację a później ewentualnie oglądać. Na plus to że nie rzucają sie w oczy inne odcienie lakieru a to w srebrnym widać i wlepki pod maską są zaślepka poduszki pasażera wygląda dobrze



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Golf IV 1.6-2.0 do 10000 Wielkopolska

Post autor: art_2008_a_ » wt lis 04, 2014 18:10

till71 pisze:kierownica jest ponownie obszyta
hm.. kierownica wygląda na oryginał '98 roczniki miały nieco inną niż 99 i wyżej właśnie taka jak ta ze zgrubieniami na dole, z resztą treści co kolega wyżej napisał w pełni się zgadzam

nadwozie bardzo ładne z zewnątrz wygląda na bezwypadkowe, ale wnętrze zdradza zużycie - kierownica też ma pewnie ponad 300 tys km - mam ten sam rocznik golfa i taką samą kierownicę i jest mniej zużyta
koledzy nie oszukujmy się auta z lpg nie stoją w garażach aby jechać jedynie w sobotę rano po bułeczki do pobliskiego sklepu

wydaje mi się, że niemal 10 tys zł za '98 rocznik to jednak nieporozumienie
zresztą silnik 1.8 bez turbo pali bardzo dużo gazu 10 litrów /100 to może gdy dużo w trasie jeździmy a realnie trzeba liczyć 12-13 litrów
sam silnik jakiś super nie jest trzeba wysoko kręcić aby auto jechało - dosyć szybko wycofany z oferty VW ( pod koniec produkcji nie ma go już w mk4 ).

wg. mnie auto warte 7-8 tys zł



till71
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: śr kwie 18, 2012 18:48
Lokalizacja: Wrocław

Golf IV 1.6-2.0 do 10000 Wielkopolska

Post autor: till71 » wt lis 04, 2014 18:24

art_2008_a_ pisze:wg. mnie auto warte 7-8 tys zł
faktycznie o cenie zapomniałem dopisać, że za wysoka :chytry:
art_2008_a_ pisze:hm.. kierownica wygląda na oryginał '98
tego nie wiedziałem że w 98 inaczej obszywali ja mam już ta nowszą, a koledze jak ponownie obszywał zrobili coś podobnego do tego co jest w tym aucie i nie był zbytnio zadowolony



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości