VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł Radomsko

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Kubek1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: pn sty 12, 2015 20:51

VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł Radomsko

Post autor: Kubek1 » pn sty 12, 2015 21:28

Witam was, jestem tu nowy, z racji tego że dopiero szukam golfa
Poszukuję golfa IV w wersji pięciodrzwiowej, najlepiej ostatni rocznik czyli 2003,
ale w niedużej odległości ode mnie jest ich bardzo mało, a jeśli są, to w cenach ok. 13,14tys. zł
Szukam czegoś do 12tys zł, fajnie gdyby miał tempomat no i podstawy typu el szyby lusterka esp itp.
Wypatrzyłem trzy modele niestety wszystkie z 2001r.(a nie z 2003 tak jakbym chciał) (link: http://olx.pl/oferta/golf-iv-edition-CID5-ID5JZZ9.html" onclick="window.open(this.href);return false; ), drugi (link: http://olx.pl/oferta/volkswagen-golf-iv ... e289be7973" onclick="window.open(this.href);return false;) trzeci (link: http://gielda.autocentrum.pl/volkswagen ... 65848.html" onclick="window.open(this.href);return false;).
Chciałbym, abyście pomogli mi w wyborze, macie pewnie niemało doświadczenia i pewnie rzucają wam się w oczy od razu rzeczy które nie pasują
Nie mam numeru jeden, ale ten niebieski najbardziej przypadł mi do gustu( możliwe że przez te felgi ), ale ten czarny znów ma najlepsze wyposażenie i jest najbliżej mnie(jestem z Radomska ). Prosiłbym o jakies wskazówki, co jest nie tak z autami, czy cena ok itd. Możecie też dodać innego golfa będę wdzięczny! :bajer:
Pozdrawiam :D



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł

Post autor: art_2008_a_ » pn sty 12, 2015 23:32

http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=pl" onclick="window.open(this.href);return false;

czarny golf sprzedaje się już conajmnej od listopada a sądząc po zieleni na zdjęciach to już od kwietnia
:chytry:

szukaj golfa bliżej to bez sensu oceniać stare auta z opolskiego ...



przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł

Post autor: przemlin » wt sty 13, 2015 00:31

skłaniałbym sie do szukania czegoś na pompie jak chcesz autem dłuzej śmiagac, jak coś w pd padnie jest drogo szególenie sprzegło czy uszczelka pod głowica, albo pompokwtrsyki,/nie są już takie drogie ale w vp to wtrysków sie nie dotyka raczej/ Ja byłbym skłonny zobaczyć tego srebrnego , wydaje sie kompletny, zadbany .Niebieski też niezły ale jak zalał pompowtryska 10w40 /jesccze castrol magnatec :shock: , to juz lepeij lotosa 10w40 wlać/to lipa bo sie leje olej 5w40 ze specyfikacją do vw a nie 10w40 , castrol magnatec to najsyfniejszy olej chyba, nawet mój stary opel 1.7d 380 tys przebiegu chopdzi ciszej na lotosie 10w40 niz na castrolu magantec :shock:
Pytaj sie jakim olejem silnik zalany. Srebrny i niebieski raczej nie bity , poduszki pasażera w dece ładnie leżą równo. I tak bez sprawdzenia pompowtrysków kompem bym nie kupił zadnego z nich. Pzdr.
Ostatnio zmieniony wt sty 13, 2015 00:35 przez przemlin, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Tom3czek17
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn kwie 14, 2008 15:10
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł

Post autor: Tom3czek17 » wt sty 13, 2015 00:31

Golf z 1 aukcji powinien mieć spryskiwacze reflektorów, które występowały jako pakiet zimowy razem z podgrzewanymi fotelami, lampy przednie albo były polerowane albo wymieniane bo wyglądają jak nowe. Poza tym brakuje zdjęć miejsc po których można by było ocenić przebieg (kierownica, fotel kierowcy). Golf z 2 aukcji na 99% ma skręcony licznik, wytarta kierownica, łuszczące się plastiki. Golf z 3 aukcji na błotniku od strony kierowcy prawdopodobnie jest rdza, wydaje mi się, że błotnik jest w innym odcieniu, różne podkładki pod mocowaniami lamp po obu stronach mimo wszystko z tych 3 sztuk wygląda najlepiej.



Kubek1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: pn sty 12, 2015 20:51

Re: VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł Radomsko

Post autor: Kubek1 » wt sty 13, 2015 21:39

Dziękuje za odpowiedzi, właśnie czegoś takiego oczekiwałem, czarnego sobie odpuściłem, zadzwoniłem do gościa z trzeciego linku(srebrny 115km Będzin) przez telefon zszedł do 10tys, gdy zapytalem o to nadkole o którym wspomniał użytkownik Tom3czek17 (gratuluje wzorku :bajer: ), moj ojciec handluje meblami w Będzinie i jutro go obejrzy, więc powiem co i jak, na razie dowiedzialem się tylko o tej rdzawce na nadkolu i o tym, że ktoś nim normalnie jezdzi od kwietnia, bo wlasnie wtedy zostal sprowadzony, wiec chyba jest opłacony :helm: Jak prowadzil bedzie sie dobrze, nie bedzie stukow, silnik ok, to oplaca się brać ten rocznik w tym wyposażeniu za 10k ? :bajer:
EDIT.
Mialem zapytac jeszcze o te pompowtryski, czeste awarie są ? mozna kupic, czy moze to byc skarbonka? Duze koszta regeneracji? Lepiej szukac golfa na pompie?
silnik 101km to silnik na pompie czy na pompowtryskach?



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł Radomsko

Post autor: art_2008_a_ » wt sty 13, 2015 22:07

Tom3czek17 pisze:Golf z 1 aukcji powinien mieć spryskiwacze reflektorów, które występowały jako pakiet zimowy razem z podgrzewanymi fotelami
ale tu w tym golfie są fotele skórzane więc i podgrzewane, nie musiało być tam pakietu zimowego ...
Tom3czek17 pisze:Golf z 2 aukcji na 99% ma skręcony licznik, wytarta kierownica,
czyli standard dla tdi w tych rocznikach, że skręcony licznik to można powiedzieć w tych trzech przypadkach i w niemal każdym innym podobnym ogłoszeniu, taki urok diesla
Kubek1 pisze:silnik 101km to silnik na pompie czy na pompowtryskach?
to silnik na pompowtryskach i do tego skrzynia 5 biegowa



Kubek1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: pn sty 12, 2015 20:51

VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł Radomsko

Post autor: Kubek1 » śr sty 14, 2015 22:40

A więc tak, gadałem z gościem od czarnego golfa, ale go sobie odpuściłem, bo długo juz stoi tak jak napisal ktoś wyżej, dzwoniłem o niebieskiego 'panie nie wiem czy Pan bedziesz mial po co przyjezdzac bo co chwile telefon co chwile ktos przyjezdza sie przejechac' no taki bajkopisarz, poza tym trzeba doliczyc 2tys opłat, zmienić opony, bo na niskoprofilowych bym nie wytrzymał, więc zbyt spory wydatek.
Srebrnego był oglądać ojciec z bratem wracając z rynku, zderzak do malowania, nadkole przednie prawe/lewe do malowania, drzwi pasazera z dziurą, w środku zmęczony życiem, wygląda na przebieg dwa razy taki co niby jest na aukcji :D Nie żebym liczył na realny przebieg w golfie w tdi, ale jeśli już coś jest napisane to niech tak chociaż wygląda, zdaję sobie sprawę że golf bedzie mial minimum 300k przelatane :bajer:
W piątek jadę obejrzeć dwa, docelowo tego http://allegro.pl/golf-iv-2002-1-9-tdi-i4963654080.html" onclick="window.open(this.href);return false; a prawie że po drodze tego http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-9tdi-C34056493.html" onclick="window.open(this.href);return false; , cos powiecie po tych zdjęciach czy raczej niebardzo? :)



Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł Radomsko

Post autor: WichuTM » czw sty 15, 2015 13:45

Ten pierwszy z Bełchowa może być strzałem w dziesiątek, ja uważam już za duży plus, że z rąk prywatnych przynajmniej dwa lata. Rozrząd zrobiony to już spory wydatek z głowy, o ile ma na to jakiś papier. Strasznie marne zdjęcia ale nic szczególnego nie rzuciło mi się w oczy. Szkoda, że nie ma zdjęć wnętrza ani opisu wyposażenia, podejrzewam, że po prostu nie było się czym chwalić. Dla porównania, możesz obejrzeć po drodze tego drugiego, ale niestety ten od handlarza, ktoś pewnie zostawił w rozliczeniu. Środek makabra, szczególnie to obszycie kierownicy, pełno jakiś dodatków, widać, że od kogoś z bujną wyobraźnią. Niby to wszystko można usunąć ale czy warto się w to bawić.. Podsumowując, obejrzyj oba, żeby mieć porównanie i wybierz lepszy :)



Kubek1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: pn sty 12, 2015 20:51

VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł Radomsko

Post autor: Kubek1 » czw sty 15, 2015 17:42

Powiem Ci, ze mam takie samo zdanie jak Ty i dokładnie tak jak mówisz jadę obejrzec tego z allegro, ale po drodze tego z bełchatowa :D
Ostatnio zmieniony czw sty 15, 2015 20:24 przez Kubek1, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
RobsonVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: czw lut 17, 2011 18:14
Lokalizacja: okolice Legnicy

VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł Radomsko

Post autor: RobsonVW » czw sty 15, 2015 17:59

Kubek1 pisze:ale po drodze tego z bełchatowa
musisz szybko jechać bo ci w krótkich spodenkach juz sie na niego czają :grin:


sprzedam Golf I cabrio biały 1.8 wersja karman 89 rok

Kubek1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: pn sty 12, 2015 20:51

VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł Radomsko

Post autor: Kubek1 » czw sty 15, 2015 20:22

Zauważyłem że zdjęcia niezbyt świeże :D jak nie kupi sie tego z okolic Łowicza to tego pojadę obejrzeć :D



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł Radomsko

Post autor: art_2008_a_ » czw sty 15, 2015 22:03

RobsonVW pisze:musisz szybko jechać bo ci w krótkich spodenkach juz sie na niego czają :grin:
heheh, koleś już odpuścił, idzie w drugą stronę a pani jeszcze się zastanawia, pomimo upału zastanawia się czy warto ... :helm:

ja bym się nie napalał na oba te golfy bo jeden nawet zdjęć wnętrza nie prezentuje a z doświadczenia wiem, że to bardzo źle wróży a drugi co go tak obśmialiśmy ma byle jak obszytą kierownicę i zaślepkę airbagu pasażera po ponownym montażu, nic dziwnego, że do dziś jest ogłoszenie - gdyby był lepszy sprzedał by się latem



Kubek1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: pn sty 12, 2015 20:51

VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł Radomsko

Post autor: Kubek1 » sob sty 17, 2015 13:40

A więc tak Panowie, bylem oglądać tego jednego za skierniewicami (Bełchów)
co do auta to tak: Jeżdzi hamuje amortyzuje jak najbardziej OK, z wyglądu, przedni zderzak prawdopodobnie po wymianie, bo bez spryskiwaczy(a w środku podgrzewane fotele to powinny być spryskiwacze lamp), szyby różne numery, jedynie tylna szyba i jedna z tylnych pasażera mialy ten sam numer, uchwyty w drzwiach bardzo porysane, gałka biegów też starta troche, kierownica to jak nie wiem co starta, gościu mowi ze wymianial rozrząd, silnik wymyty ale przy rozrzadzie zasyfiony( ta, wymieniał, olej czarny i gęsty jak smoła ), gdyby nie klimatyzacja która się nie załączała to bym go wziął, no ale wiecie, różnie może być, moze przewód a moze chłodnica czy spreżarka, i cos co mnie niezmiernie zacieakwiło, dwa lub trzy razy gościu dzwonił jak pojechaliśmy, ile ma opuścić, potem ze wie czemu nie działa i dziś że juz zrobil, dziwne prawda? :rotfl:
Tego z bełchatowa przed wyjazdem sobie odpuściłem :)



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

VW Golf mk4 1.9 tdi ~12tys zł Radomsko

Post autor: art_2008_a_ » sob sty 17, 2015 22:25

Kubek1 pisze:kierownica to jak nie wiem co starta,
dla tego nie ma fotek wnętrza
Kubek1 pisze: i cos co mnie niezmiernie zacieakwiło, dwa lub trzy razy gościu dzwonił jak pojechaliśmy, ile ma opuścić, potem ze wie czemu nie działa i dziś że juz zrobil, dziwne prawda? :rotfl:
hahaha :D
Kubek1 pisze:Tego z bełchatowa przed wyjazdem sobie odpuściłem :)
zaoszczędziłeś czas i kasę ...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości