VW Passat B6/2.0TDi/170KM/2007r/41 999zł/MOKRONOS GÓRNY

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

VW Passat B6/2.0TDi/170KM/2007r/41 999zł/MOKRONOS GÓRNY

Post autor: xxxPALUCHxxx » ndz sty 25, 2015 11:48

Jesli ktos byl ogladać albo ma jakies "cenne / madre" uwagi -> prosze o pomoc :

http://allegro.pl/vw-passat-r-line-high ... 33286.html

Szukam auta kombi, zainteresowal mnie ten samochod. Silnik wiem ze nie nalezy do polecanych ale nie wiem czy to BMR ( PD ) czy CBBB ( CR ).
Z gory dziekuje za pomoc.
Ostatnio zmieniony pn sty 26, 2015 22:04 przez xxxPALUCHxxx, łącznie zmieniany 3 razy.


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

Re: VW Passat B6 Rline/2.0TDi 170KM/2007r/woj.dolnoslaskie

Post autor: WichuTM » ndz sty 25, 2015 18:27

xxxPALUCHxxx pisze:Jesli ktos byl ogladać albo ma jakies "cenne / madre" uwagi -> prosze o pomoc :

http://allegro.pl/vw-passat-r-line-high ... 33286.html

Szukam auta kombi, zainteresowal mnie ten samochod. Silnik wiem ze nie nalezy do polecanych ale nie wiem czy to BMR ( PD ) czy CBBB ( CR ).
Z gory dziekuje za pomoc.

Ten rocznik to jeszcze PD, CR wszedł pod koniec 2008r. przeważnie jako model 2009r. Zaje***sta wersja, ja bym obczaił co to warte.



Dżon Travolta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz gru 07, 2014 19:26

VW Passat B6 Rline/2.0TDi 170KM/2007r/woj.dolnoslaskie

Post autor: Dżon Travolta » pn sty 26, 2015 15:00

J.w. silnik będzie jeszcze PD :)

Fajnie zmodzone wnętrze- panel Cimatronica, kierownica itd :)



Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

VW Passat B6 Rline/2.0TDi 170KM/2007r/woj.dolnoslaskie

Post autor: xxxPALUCHxxx » pn sty 26, 2015 15:51

bylem..ogladalem..jezdzilem..dotykalem

Auto doinwestowane..powiedzialbym ze pod wzgledem wyposazenia i utrzymania spelnia wszystkie moje wymagania..zdecydowanie na wielki plus.
Masa faktur, nowych czesci, wlasciciel sprawia wrazenie naprawde uczciwego fana marki, a o samochodzie opowiadalby pewnie jeszcze dluzej gdybym nie musial wracac do domu.

Gdyby nie to ze silnik BMR to pewnie bylbym w 100% zdecydowany na zakup tego PASSATa a tak mam wiele watpliwosci :-(

Auto serwisowane na biezaco do ostatnich kilometrow..przebieg 151 tys. Cala histora serwisowa i ksiazka serwisowa jest dostepna.
W sumie poza silnikiem, przyciemnianymi tylnymi szybami i okleina na dekorach na wzor R36 ( oryginalne szczotkowane ALU pod spodem ) nie bylo do czego sie przyczepic...


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

VW Passat B6 Rline/2.0TDi 170KM/2007r/woj.dolnoslaskie

Post autor: driVWer » pn sty 26, 2015 18:31

xxxPALUCHxxx, tak wybrzydzając to nigdy nie kupisz sobie auta :bajer:


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

VW Passat B6 Rline/2.0TDi 170KM/2007r/woj.dolnoslaskie

Post autor: WichuTM » pn sty 26, 2015 19:08

Naprawdę tylko ze względu na silnik? Tragedii nie ma, boisz się padających pompowtryskiwaczy, ale zdarzają się sytuacje, że wymieniają za free w serwisie. Szwagier ma Leona FR 2.0 BMN też z pompkami Siemensa i poprzedni właściciel wyżydził w serwisie wymianę wszystkich czterech na nowe dwa lata temu. Wałek napędzający pompę olejową też możesz skontrolować i na zaś wymienić. Jeśli cała reszta auta jest w bdb stanie, zastanów się jeszcze raz, bo żeby kupić CR musisz szukać aut 2 lata młodszych, to już kilka tyś w górę, do tego weź poprawkę, że nie łatwo jest znaleźć paska na wypasie w takim stanie. Oczywiście to tylko moja sugestia, zrobisz jak uważasz :)



Rumak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: sob mar 17, 2012 00:04

VW Passat B6 Rline/2.0TDi 170KM/2007r/woj.dolnoslaskie

Post autor: Rumak » pn sty 26, 2015 19:18

Ja bym brał masz auto z pewnej reki drugi taki sie nie trafi a co do silnika w tym roczniku pd-ki były juz poprawione . Wada ich były wtryski które bardzo często podlegały darmowej akcji serwisowej.Sam posiadam 2.0 tdi i z góry mogę powiedzieć nie taki diabeł straszny jak go malują :-) . Wiele opinia to mity bo gdzieś ktoś usłyszał od kolegi itd. A co do Cr jesli zakupisz wersje z pierwszych roczników 08-09 tez możesz który ma problem z pompa . Dla siebie szukałem b6 i trafić coś sensownego jest ciężko wiec przemyśl raz jeszcze. Oczywiście to twoje $$ i decyzja należny do Ciebie



Awatar użytkownika
palio
_
_
Posty: 2897
Rejestracja: wt sty 26, 2010 22:44
Lokalizacja: Siedliska Drugie/Fajsławice
Auto: Ford Mondeo MK3
Silnik: 2.0
Kontakt:

VW Passat B6 Rline/2.0TDi 170KM/2007r/woj.dolnoslaskie

Post autor: palio » pn sty 26, 2015 21:30

regulamin działu



Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

VW Passat B6 Rline/2.0TDi 170KM/2007r/woj.dolnoslaskie

Post autor: xxxPALUCHxxx » pn sty 26, 2015 21:42

Niestety dla mnie silnik jest glownym kryterium zakupu samochodu. Drugim jest wyposazenie a tutaj trafilo sie ze silnik powiedzmy nie jest tym ktory chce, z kolei wyposazenie jest ze tak powiem nawet nad wyrost, ale mimo to szybko bym sie z nim zaprzyjaznil. Auto bylo do obejrzenia blisko domu wiec nic nie stracilem. Bylem, zobaczylem, wiem czego mam szukac.
Golfika, ktorym teraz jezdze szukalem blisko rok ale w koncu znalzlem takiego jakiego chcialem i od 6 lat nie sprawia wiekszych klopotow.

Moj szwagier tez ma B6 HIGHLINE w nadwoziu sedan z tym samym silnikiem i odpokac poza akcja serwisowa do ktorej byl wzywany dwa razy ( przez nieuwage ASO ) i usunieciem filtra DPF, ktory wprowadzal auto w tryb awaryjny i w koncu je unieruchomil nic powaznego z autem sie nie dzieje.

Ten z ogloszenia tez byl objety akcja serwisowa i wymiana wtryskiwaczy.

Auto mi sie podoba..nie ukrywam..niestety silnik juz nie :bigok:


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości