GOLF III VARIANT, 1.8 + LPG, 1994r, 800zł, WARSZAWA

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Parweniusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 23, 2015 00:33

GOLF III VARIANT, 1.8 + LPG, 1994r, 800zł, WARSZAWA

Post autor: Parweniusz » pn lut 23, 2015 01:05

Witam wszystkich forumowiczów, proszę o poradę gdyż auto ma masę rzeczy do zrobienia i nie wiem czy warto się w to pakować, byłby to mój pierwszy samochód.

Jak podaje właściciel (którym jest znajomy - chłopak siostry), był na długiej trasie kiedy po dziwnym sygnale dźwiękowym (który zignorował bo nie wiedział co oznacza) coś poszło w silniku, zaczął brać borygo. SIlnik prawdopodobnie został przegrzany, diagnoza w serwisie - do wymiany uszczelka pod głowicą.

O ile uszczelkę po kosztach wymieni mi znajomy - to boimy się o ewentualne pękniecie bloku (znajomy mówił coś o kanałach wodnych).

Samochód ma około 270000-280000km przebiegu, a pewnie więcej.

dodatkowo w skrzyni nie wchodzi "jedynka", trzeba ją wrzucać sposobem który zaczyna się jak do wstecznego z kombinacją, podobno coś tam spadło, jakieś cięgno i można z tym żyć bo skrzyni to nie niszczy??

Do serwisu są bębny z tyłu + dziura w lewym progu po otwarciu drzwi pasażera z tyłu, i tak samo wchodząca rdza w okolicach pomiędzy nadkolem a drzwiami kierowcy.

Z zalet to, auto ma klime, kubełkowe fotele z wersji GT, elektryczne szyby, nową szybę przód, nowe opony, nowe felgi tył,nowy akumulator i ten LPG.



art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

GOLF III VARIANT, 1.8 + LPG, 1994r, 800zł, WARSZAWA

Post autor: art_2008_a_ » pn lut 23, 2015 08:33

Parweniusz pisze:i nie wiem czy warto się w to pakować, byłby to mój pierwszy samochód.
na pierwsze auto wybrał bym coś co jeździ a nie co trzeba od razu reanimować :hmm: żeby to wszystko ponaprawiać trzeba sporo kasy - tzn. relatywnie do ceny zakupu
ja bym szukał inne auto z tym silnikiem ale rozumiem, że to zależy jaki ma się budżet



Awatar użytkownika
Parweniusz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 23, 2015 00:33

Re: GOLF III VARIANT, 1.8 + LPG, 1994r, 800zł, WARSZAWA

Post autor: Parweniusz » pn lut 23, 2015 08:53

No właśnie, jak tak to sobie licze to po zrobieniu najważniejszych rzeczy koszt postawienia auta w stan używalności wyjdzie minimum te 2000zl, a zawsze po drodze mogą wyjść kolejne kwiatki. Za kwotę 3000zł, już pewnie mógłbym kupić coś bardziej przyjaznego dla nowicjusza.



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

GOLF III VARIANT, 1.8 + LPG, 1994r, 800zł, WARSZAWA

Post autor: VW_seller » pn lut 23, 2015 13:08

za tą kase to na pewno lub być może będzię szrot choć nie zawsze ,ja 2 mies kupiłem mk3 kombi AAZ silnik ma jak nowy ,lepiej chodzi od mojego tdi AFN cichutko grama oleju nie bierze , nie kopci no poprostu się trafił ,ktoś musiał dbać o niego ( o technike czyli silnik podzesoły itp ) progów oczywiscie z przodu brak ale po zatym blacha ok ,kupiony za 900zł minus wyciety kat 200zł to wyszedł 700zł z opłatami na cały rok. tez z Wa-wy .także nei koniecznie za 800zl musi to być już trup


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości