Golf iv HB, 1.6B, 2003R, 13tys, Swarzędz

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
Camill_PrG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 12:31
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Auto: Golf IV
Silnik: BCB

Golf iv HB, 1.6B, 2003R, 13tys, Swarzędz

Post autor: Camill_PrG » pn lip 06, 2015 16:06

Co sądzicie o tym autku. Nie wierzę co prawda w ten przebieg :P
Autko warte zainteresowania?

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-gol ... y7wXn.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Damiano GTi
GOLF MK2 lover
GOLF MK2 lover
Posty: 809
Rejestracja: sob lip 18, 2009 16:09
Lokalizacja: Wolsztyn PWL
Kontakt:

Re: Golf iv HB, 1.6B, 2003R, 13tys, Swarzędz

Post autor: Damiano GTi » pn lip 06, 2015 19:18

Nie za drogi? Czwórki chodzą już poniżej 10tyś.

☆★☆ XPERIA T3 GTi ☆★☆ - tapatalk


Obrazek
Moja GOLFINA ;): viewtopic.php?f=87&t=527245" onclick="window.open(this.href);return false; :bigok:

SPRZEDAM ! viewtopic.php?f=119&t=554274" onclick="window.open(this.href);return false;

KUPIĘ GOLFA MK1 firmy WADER !!!

Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

Golf iv HB, 1.6B, 2003R, 13tys, Swarzędz

Post autor: WichuTM » pn lip 06, 2015 22:11

Obejrzyj, ale uwazaj na silnik. Ja wszystkie 16v które oglądałem, miały silniki ktore klekotały jak stado bocianów, szczególnie na zimnym. Robić sie tego specjalnie nie opłaca, ogólnie silnik dosc drogi w eksploatacji nawet rozrząd kosztuje 5-6 stów. Ja oglądałem kilka sztuk bardzo ładnych w ori lakierze i przebiegu ale odpuszczalen z uwagi na motor.



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Golf iv HB, 1.6B, 2003R, 13tys, Swarzędz

Post autor: VW_seller » sob lip 11, 2015 07:50

Damiano GTi pisze:Nie za drogi? Czwórki chodzą już poniżej 10tyś.
chyba trupy to i owszem , chociaż i za 13 mozna się naciąć ,cena raczej normalna .pewnie do negocjacji .
Camill_PrG pisze: Nie wierzę co prawda w ten przebieg
tu nie wiadomo ,oczywiscie równe tyle na pewno nie ma i trzeba doliczyć jakies + 100 tysi ,to stała norma ,bo wiadomo ,że jak polak widzi 2 z przodu to już bleee bo za duzo przebiegu ,ja to bym wolał żeby był realny przebieg napisany ale mało kto tak robi ,oczywiscie zdjęcia handlarskie jak widać i wypucowane aby ludziska patrzyli na wygląd. zobacz gdzie robił foto ,ma ładny dom i kilka dzieci ,musi na nie zarobić ... w srodku auta tez widać wypucowane na max ,kiere chyba napastowali ale już obudowa stacyjki widac ,że troche przeżyła. może to być wtopa .jak masz nie daleko podjedź obejżyj na żywo


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

Awatar użytkownika
RobsonVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: czw lut 17, 2011 18:14
Lokalizacja: okolice Legnicy

Golf iv HB, 1.6B, 2003R, 13tys, Swarzędz

Post autor: RobsonVW » sob lip 11, 2015 14:32

VW_seller pisze:tu nie wiadomo ,oczywiscie równe tyle na pewno nie ma i trzeba doliczyć jakies + 100 tysi
przeważnie auta z niemiec mają jakieś wydruki TUV potwierdzające przebieg,

VW_seller pisze:ak polak widzi 2 z przodu to już bleee bo za duzo przebiegu ,ja to bym wolał żeby był realny przebieg napisany ale mało kto tak robi
sprzedawałem ostatnio skodę z tdi z 2001 roku przebiegiem 280 000 i gościu zadzwonił z pytaniem " czy ten silnik jeszcze chodzi bo ma tak strasznie duży przebieg " :panna: więc co się dziwisz :bigok:
VW_seller pisze:zobacz gdzie robił foto ,ma ładny dom i kilka dzieci ,musi na nie zarobić
dobrze że mu jeszcze do lodówki nie zobaczyłeś :rotfl:
VW_seller pisze: w srodku auta tez widać wypucowane na max
z klockiem na fotelu by wyglądał atrakcyjniej ?
VW_seller pisze:kiere chyba napastowali
kiera nie jest z tej wersji tu powinna być czteroramienna taki handlarz jak ty powinien to wiedzić.
VW_seller pisze:już obudowa stacyjki widac ,że troche przeżyła
popytaj innych użytkownikow golfa IV jakie mają obudowy stacyjek, ja nigdy nie widziałem nie podrapanej chyba że nową lub pomalowaną.


sprzedam Golf I cabrio biały 1.8 wersja karman 89 rok

Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Golf iv HB, 1.6B, 2003R, 13tys, Swarzędz

Post autor: VW_seller » sob lip 11, 2015 14:49

RobsonVW pisze:kiera nie jest z tej wersji tu powinna być czteroramienna taki handlarz jak ty powinien to wiedzić.
ja nie handluje autami :popcorn: tylko gratami :)


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości