Polo Cross 6R

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

ODPOWIEDZ
voltage
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 18, 2020 19:37

Polo Cross 6R

Post autor: voltage » sob lip 18, 2020 20:03

Witam wszystkich. Rozważam kupno uzywanego Polo Cross 6R. Sprawdzałem jak z dostępnością nowych części zamiennych w sklepach, zakładam że największe różnice Cross wzgledem standardowego Polo dotyczą zawieszenia. Jednak chyba nie umiem szukać części do Polo Cross (nie mając jej numeru), w katalogach sklepowych wyświetlają się warianty polo 6R jednak brak jest wersji cross. Czy faktycznie mogę mieć trudnosci z ich dostępem? Jak więc szukać? Czy to prawda że wszystkie Polo Cross produkowane są w RPA ?



Awatar użytkownika
kamska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 17:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Skoda Karoq Sportline FL 2.0 TDI, Suzuki Bandit 650N, Renault Premium 270dci, Kangoo 1,5 DCI

Re: Polo Cross 6R

Post autor: kamska » pt lip 24, 2020 20:21

voltage pisze:
sob lip 18, 2020 20:03
Witam wszystkich. Rozważam kupno uzywanego Polo Cross 6R. Sprawdzałem jak z dostępnością nowych części zamiennych w sklepach, zakładam że największe różnice Cross wzgledem standardowego Polo dotyczą zawieszenia. Jednak chyba nie umiem szukać części do Polo Cross (nie mając jej numeru), w katalogach sklepowych wyświetlają się warianty polo 6R jednak brak jest wersji cross. Czy faktycznie mogę mieć trudnosci z ich dostępem? Jak więc szukać? Czy to prawda że wszystkie Polo Cross produkowane są w RPA ?
Jeszcze nie kupiłeś auta, a już chcesz je naprawiać i kupować część? Czegoś takiego jeszcze nie spotkałem. Pierwsze słyszę żeby był problem z dostępnością gratów do VW, polecam hurtownie motoryzacyjne np. Inter Cars, Gordon, etc. podajesz nr Vin i za pare godzin bądź kolejny dzień roboczy rano masz zamówioną część.

pozdrawiam



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10505
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Polo Cross 6R

Post autor: doggie » pn lip 27, 2020 23:54

do Crossa podaż części używanych na pewno jest w większym stopniu ograniczona niż do zwykłych wersji ale wszystko sie da znaleźć



voltage
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 18, 2020 19:37

Re: Polo Cross 6R

Post autor: voltage » sob sie 01, 2020 20:06

kamska pisze:
pt lip 24, 2020 20:21
Jeszcze nie kupiłeś auta, a już chcesz je naprawiać i kupować część? Czegoś takiego jeszcze nie spotkałem.
dziekuję za Twój trolujący i nie odpowiadający na pytanie głos w temacie. nie wiem jak Twoja, ale moja praktyka wskazuje że w aucie które jest użytkowane, pewne części zawieszenia z czasem wymagają wymiany, a ja myślę do przodu. auto kupione, zapewne są różnice w amorach i sprężynach, nie wiem jednak czy coś poza tym. Podanie vin nie gwarantowało że dostałem pasującą część "jak nie będzie pasować to pan odda", cóż, przyjdzie mi się martwić później.



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10505
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Polo Cross 6R

Post autor: doggie » sob sie 01, 2020 23:25

Fajne autko, mi się podoba, tylko kup z sensownym silnikiem



Awatar użytkownika
kamska
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 17:26
Lokalizacja: Bydgoszcz
Auto: Skoda Karoq Sportline FL 2.0 TDI, Suzuki Bandit 650N, Renault Premium 270dci, Kangoo 1,5 DCI

Re: Polo Cross 6R

Post autor: kamska » wt sie 04, 2020 20:57

voltage pisze:
sob sie 01, 2020 20:06
kamska pisze:
pt lip 24, 2020 20:21
Jeszcze nie kupiłeś auta, a już chcesz je naprawiać i kupować część? Czegoś takiego jeszcze nie spotkałem.
dziekuję za Twój trolujący i nie odpowiadający na pytanie głos w temacie. nie wiem jak Twoja, ale moja praktyka wskazuje że w aucie które jest użytkowane, pewne części zawieszenia z czasem wymagają wymiany, a ja myślę do przodu. auto kupione, zapewne są różnice w amorach i sprężynach, nie wiem jednak czy coś poza tym. Podanie vin nie gwarantowało że dostałem pasującą część "jak nie będzie pasować to pan odda", cóż, przyjdzie mi się martwić później.
Mieszkasz w Polsce, a martwisz się o części jednego z popularniejszych koncernów tuż za samej granicy, tj. niemcami. Smieszne to i tyle dla mnie ;))). Można się martwić o części do aut z innych kontynentów, które nie występują w europie, ale nie o z graniczącego państwa.

pozdrawiam i więcej optymizmu życzę.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości