VW Golf mk.7 GTI

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10505
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: VW Golf mk.7 GTI

Post autor: doggie » pn paź 26, 2020 14:56

Pastusiak pisze:
pn paź 26, 2020 14:12

Jeśli dla Ciebie mk7 jest lepsze to w takim razie czemu zakupiłeś Tiguana
Bo chciałem Tiguana a nie Golfa? tak ciężko zrozumieć? To takie skomplikowane ? Gdybym miał kasę to bym kupił Tiga II R-lina BiTDI 240hp na MQB ale nie stać mnie było
Pastusiak pisze:
pn paź 26, 2020 14:12
I ja najbardziej Golf 6 R pasuje i jest lepszą opcją niż FWD 280 koni w GTI mk7,
Nie każdy chce 4WD? Dla mnie proste a dla ciebie jak widać skomplikowane

Pastusiak pisze:
pn paź 26, 2020 14:12
Jak wolisz mk7 to sobie szukaj nawet 1,0 tsi,
Ze niby kto? Gdzie się przewija kwestia 1.0 TSI?
Pastusiak pisze:
pn paź 26, 2020 14:12
ja wolę fajną zadbaną "Rkę"
Możesz sobie woleć co chcesz, nikt ci nie broni ale temat dotyczy Mk7 GTI i nie jest założony przez ciebie



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1037
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Re: VW Golf mk.7 GTI

Post autor: Pastusiak » pn paź 26, 2020 15:16

doggie pisze:
pn paź 26, 2020 14:56
Możesz sobie chcieć co chcesz, temat dotyczy Mk7 GTI i nie jest założony przez ciebie
Jasne, ale też nie jest założony przez Ciebie a to Ty więcej czepiasz się że poleciłem mk6 i za autora odpowiadasz ze nie chce 4x4 a autor sam ani słowa nie skomentował Golfa 6R
Poza tym jak był temat mk4 to jakoś wtedy nie pisałeś że temat jest o mk4 tylko mimo że nikt nie pytał proponowałeś auta segmentu B typu Clio...



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10505
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: VW Golf mk.7 GTI

Post autor: doggie » pn paź 26, 2020 15:18

Wyluzuj bo ci żyłka pęknie

Pastusiak pisze:
pn paź 26, 2020 15:16
za autora odpowiadasz ze nie chce 4x4
Gdzie? Pisałem "nie każdy" i ze znakiem zapytania i nie odpowiadałem za właściciela tematu. Naucz sie czytać ze zrozumieniem

Poruszasz kwestie o których nie pisałem, nie rozumiesz prostych zdań, piszesz bzdury a potem nawet nie potrafisz sensownie ich wytłumaczyć. Tak jak z Tiguan vs, Golf. Nie wciskaj kitów, to chyba normalne że jedni wolą Golfy a inni Tiduany



Pastusiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1037
Rejestracja: pt mar 13, 2015 23:56
Auto: VW
Silnik: 1,8T

Re: VW Golf mk.7 GTI

Post autor: Pastusiak » pn paź 26, 2020 15:26

Tak wiem, pogubiłeś się i nie wiesz co napisać norma

Wciskasz ze autor nie chce 4x4 a nigdzie tego nie napisał ba! on sam ani słowa nie pisał ze nie chce 6tki R więc nie wiem po co ta dyskusja hmm?

I nie rozumiesz prostej sprawy - ktoś wkleja link do przednio-napędowego Golfa 7 GTI, który ma na ośce 280 kunia... do tego autor ma dość skromny budżet jak na mk7 gti i zdziwiony wielce jesteś że nie polecam tego auta wątpliwego pochodzenia tylko Golfa 6 R, które w tej kasie będzie lepszym wyborem, do tego ma prawdziwy napęd gdzie moc będzie spożytkowana itd.


Jeszcze raz to napisze-poszukaj autorowi zdrowego mk7 gti za 60k skoro tylko umiesz krytykować i nic więcej....



chojnasky
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw paź 22, 2020 18:10

Re: VW Golf mk.7 GTI

Post autor: chojnasky » pn paź 26, 2020 18:48

Sumując wsio uważam że temat trzeba zamknąć bo puki co jest to jedna wielka kłótnia czy przekomarzanie się, a chciałbym tylko sprostować że nie interesuje mnie golf mk6 czy to R czy to gti czy gtd, wybór padł na golfa mk7 gti i to jego szukam, co do ceny i owszem szukam do 60.000zł jeżeli trzeba będzie coś dopłacić nie widzę problemu. Chodziło mi głównie by doradzić jaka skrzynia, na co zwrócić uwagę przy kupnie, bo te auta mają już parę lat mi może ktoś zna ich wady tak jak np pytałem o lecącą wode do bagażnika etc. Chce porad, co? Jak? Gdzie? Etc



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10505
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: VW Golf mk.7 GTI

Post autor: doggie » pn paź 26, 2020 20:44

@Pastusiak i cały Twój misterny plan teraz w piz...u :rozpacz:
chojnasky pisze:
pn paź 26, 2020 18:48
co do ceny i owszem szukam do 60.000zł jeżeli trzeba będzie coś dopłacić nie widzę problemu.
Jeśli poszukasz czegoś po szkodzie za granicą albo będziesz się godził na to, że egzemplarz sprowadzony w PL też jest po szkodzie to dostaniesz ale na krajowe bezwypadkowe GTI z niskim przebiegiem to budżet zdecydowanie za mały, musisz dołożyć

Co do auta, niektórzy użytkownicy zgłaszają problem z korozją błotnika i progu. Co do DSG - jeśli płynnie zmienia biegi w górę i w dół, nie stacza się do tyłu na D pod górkę, nie szarpie przy ruszaniu na D i R tzn. nie ma dużych "lagów" (często ma takie DQ500 i na zasadzie TTTM), olej regularnie wymieniany to nie ma się czego bać

Najlepiej szukaj i pytaj u źródła samych użytkowników, oni wiedzą najlepiej https://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f ... &start=420



Awatar użytkownika
kkk13
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 233
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 23:17
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: VW Golf mk.7 GTI

Post autor: kkk13 » ndz lis 26, 2023 17:37

Odgrzewam stary temat. Ależ to forum przymarlo nawiasem 🤕 Nie zaglądalem lata.. Pytanie - na ile rynek wycenia ładne , zadbane MK7 GTI z małym przebiegiem..?? O Europie jedynie mysle - rynek krajowy bądź Niemcy. Żadne Francje lub Włoszczyzny..



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8993
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

Re: VW Golf mk.7 GTI

Post autor: marcin7x5 » ndz lis 26, 2023 17:43

Tak jak ze wszystkim. Jest tyle warte ile ktoś jest w stanie zapłacić za to coś. Nieraz ceny są celowo zawyżane aby rozpoznać sytuację. Przejrzyj ogłoszenia z rynku niemieckiego to będziesz wiedział. Upolować mało jeżdżone gti jest raczej trudno więc i ceny małe nie będą. Pytanie czy warto przepłacać. Za 70 tyś można juz wybierać.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości