Oznaczenia na desce rozdzielczej Golf VI GTI ze stanów

Masz problem ze swoim VW? Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, grg474, marcin7x5, VIP

Olinezja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 06:19

Oznaczenia na desce rozdzielczej Golf VI GTI ze stanów

Post autor: Olinezja » ndz sie 30, 2020 06:35

Proszę o pomoc co oznaczają literki w lewym górnym rogu. Golf VI GTI sprowadzony ze stanów, rok 2010, automat. Nie chodzi mi o oznaczenia na jakim jest biegu, tylko to z drugiej strony. Pokazują mi się literki N, NE, E itp. Nie zauwazylam jeszcze w jakiej sytuacji się zmieniaja i czego mogą dotyczyć. Pytam z czystej ciekawości bo w sumie w niczym mi to nie przeszkadza ale może ktoś wie.... ;) jedna osoba mi powiedziała ze może to być kierunek położenia auta po angielsku east, weast itp ale bez pewności wiec pytam specjalistów ;)



Tygrysq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn paź 19, 2015 15:24
Lokalizacja: Bytów
Auto: Golf mk4
Silnik: ALH
Kontakt:

Re: Oznaczenia na desce rozdzielczej Golf VI GTI ze stanów

Post autor: Tygrysq » ndz sie 30, 2020 10:05

Włączona funkcja kompasu. Pokazuje kierunek geograficzny w którym jedziesz



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5929
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Re: Oznaczenia na desce rozdzielczej Golf VI GTI ze stanów

Post autor: grg474 » wt wrz 01, 2020 19:06

masz pewnie radio/navi. Wtedy otrzymuje info o kierunku jazdy. Jeśli byś miał zamontowany licznik kolorowy to dodatkowo może wyświetlać różę wiatrów - tu u mnie po wymianie licznika na kolor, u góry widać to Twoje wskazanie
Obrazek
https://zapodaj.net/93de89e118aa7.jpg.html

https://zapodaj.net/944f9f8b45653.jpg.html


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości