Nie chodzi na benzynie. Filmik.

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

naresss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: czw wrz 22, 2011 10:13

Nie chodzi na benzynie. Filmik.

Post autor: naresss » czw sty 31, 2013 12:31

Witam serdecznie, już zakładałem ten temat ale chcę wszystko poukładać jeszcze raz do kupy więc proszę modów o nie zamykanie. Więc do rzeczy, golf II silnik 1.8 rp nie chodzi na benzynie w ogóle czy Ciepły czy zimny.
-gaz lpg chodzi bez problemu
-sprawdzałem pompę paliwa w baku, była spalona wymieniłem (dalej nie chodzi)
-sprawdziłem filtr paliwa pod autem, jest czysty
-odłączałem wężyk od pompy pod autem wkładałem do karnistra 5l i po przekręceniu kluczyka około 3 razy była połowa (wnioskuję , że ta pompa dobra)
-podłączałem do wtrysku na krótko plus i masę , sika benzyną wtedy jak szalony (robiłem to wtedy kiedy pompa nabiła ciśnienie , bez zapłonu)
-sprawdzałem czy dolot nie łapie lewego powietrza , nie łapie
-SPRAWDZIŁEM TEŻ z odłączonym wężykiem wchodzącym z paliwem i jak przekręcam kluczyk to z niego paliwo sika na jakieś 30-40 cm i opada , jakie tam powinno być ciśninie?

Mam też filmik auto chodzi tak na benzynie kiedy rozgrzeje je na gazie: " onclick="window.open(this.href);return false; Chociaż teraz próbowałem dzisiaj to nawet i tak juz nie choidz , filmik nagrywałem około dwa tygodnie temu.

Proszę serdecznie kolegów o pomoc w rozwiązaniu problemu.



Awatar użytkownika
alkohol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 27, 2012 13:15
Lokalizacja: Błonie

Czy ktoś tu pomoże , może? Nie chodzi na benzynie. Filmik.

Post autor: alkohol » pn lut 25, 2013 06:37

Podpinam się do tematu - mam identyczny problem - z tym że jak postał na mrozie 1 dzień to na ssaniu odpalił i nawet kawałek pojechał ale jak tylko się rozgrzał to zero reakcji na pedał i gaśnie a na LPG śmiga jak rakieta



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości