Mało mocy

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

KOoCurR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 10, 2014 13:37

Mało mocy

Post autor: KOoCurR » sob mar 29, 2014 02:19

Witam. Co jest odpowiedzialne za obniżone osiągi w aucie. ? Mam 1.8 w gazie i technicznie jest dobry robiłem w nim wszystkie potrzebne rzeczy i ustawianie zapłonu chodzi równo nigdy nie gaśnie ale brak prawidłowej mocy co do tego auta . Może być to spowodowane wycięciem katalizatora i wstawieniem w jego miejsce zwykłej rurki ?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Mało mocy

Post autor: Paweł Marek » sob mar 29, 2014 23:56

Może napiszesz czy na obu paliwach? Ale pewnie standard czyli za mały mikser i/lub blokada klapki pod filtrem powietrza na ciepłe - to są typowe rzeczy partaczone przez montażystów gazu więc najpierw to sprawdź (wyszukiwarka na dole poda szczegóły).


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

KOoCurR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 10, 2014 13:37

Mało mocy

Post autor: KOoCurR » ndz mar 30, 2014 23:33

Dzięki za odpowiedź . Właśnie ta klapka pod filtrem powietrza mnie zastanawia czy można ją usunąć ?
Na obu paliwach cienko

Czy uszkodzony czujnik temp powietrza ma tu znaczenie ?



KOoCurR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 10, 2014 13:37

Mało mocy

Post autor: KOoCurR » ndz kwie 06, 2014 01:42

Pobiera mi cały czas ciepłe powietrze po rozgrzaniu w normalnej temperaturze silnika



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości