Poduszka silnika AEE

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Marcinus29
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: sob lip 26, 2008 11:07
Lokalizacja: Rumia

Poduszka silnika AEE

Post autor: Marcinus29 » pn gru 27, 2010 11:24

Mechanik wymienił mi poduszkę od strony pasażera na nową Toprana.Stara była zerwana można było ruszać silnikiem bez problemów.
Po wymianie silnik jest nie do ruszenia pod maską sztywny.
Ale są też wady jak odpalam rano to cały się trzęsie potem też podczas jazdy też czuć drgania auta.
Wcześniej tego nie było usłyszałem że poduszka ma się ułożyć czy to prawda czy czeka mnie szukanie innej poduszki ?
Silnik 1.6 AEE


[url=http://img69.imageshack.us/i/r32ocsignpanelligna.jpg/][img]http://img69.imageshack.us/img69/2773/r32ocsignpanelligna.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
bastek016
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: sob maja 19, 2007 18:47
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Poduszka silnika AEE

Post autor: bastek016 » pn gru 27, 2010 14:55

mi się wydaje że te gumy powinny się poukładać :) i poczekałbym z wymianą :)



Awatar użytkownika
Kavior
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: wt sie 08, 2006 20:11

Re: Poduszka silnika AEE

Post autor: Kavior » wt gru 28, 2010 18:02

Winą jest kiepskiej jakości poduszka. Już nie raz piszą forumowicze że na nowym zamienniku jest gorzej jak na starym ori. Niestety ale poduszki najlepiej kupować oryginalne...



fenixV564
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn wrz 06, 2010 22:25

Poduszka silnika AEE

Post autor: fenixV564 » śr gru 29, 2010 00:37

potwierdzam tu słowa kolegi Kaviora. Jesli chodzi o tenże silnik to tymbardziej ponieważ wiadomo ze ma bardzo niskie obroty i trzacha kasta. Sam posiadam golfera z tym silnikiwem i tez poduche wymienilem tylko ze przednia no i kurczaki chcialem tanio ale sie nie dalo 1 wymienil mechanik ktory skasowal 80 zl a nastepnie stwierdzil ze reszta jest walnieta no i kupilem 2 pozostale calkowicie niepotrzebnie. Wystarczylo przełożyc na original. Choc powiem ze w moim przypadku trzesienie bylo znacznie uciazliwe zwlaszcza jak stalo sie w korkach. W akcie desperacji odwiedzilem pobliski szrot z kad przywiozlem sobie stara



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości