1.3 brak ogrzewania

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maddict
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 133
Rejestracja: śr gru 22, 2010 15:19

1.3 brak ogrzewania

Post autor: maddict » wt lis 26, 2013 19:49

Witam stalem sie nowym posiadaczem golfa drugiej generacji i mam kilka problemow. Golf chyba jest bez termostatu bo wskazowka z temperatura w ogole sie nie podnosi. Co do braku termostatu martwi mi jedno - pewnie cos jest nie tak ze szczelonscia ze go nie ma. Oczywiscie w aucie slabo dziala ogrzewanie - tyle co nic.
Kiedys w dieslu mialem podobny problem i po zmalozniu termostatu wywalalo mi co chwile plyn. Nie wiem co robic czy ryzykowac i sprobowac go zalozyc ? Jezeli wywali to co ? Uszczelka pod glowica ? Macie moze jeszcze jakies pomysly co to moze byc ?



Awatar użytkownika
wrobel111
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: sob maja 25, 2013 18:47

Re: 1.3 brak ogrzewania

Post autor: wrobel111 » wt lis 26, 2013 23:58

Zmagam się właśnie z takim samym problemem, po wymianie termostatu jakby się polepszyło i zaczęło lecieć względnie ciepłe powietrze, lecz tylko na przygazówce. Okazało się że nagrzewnica jest zapchana. Wymienię na nową i napiszę, czy pomogło. Możesz sprawdzić, obydwa węże idące do nagrzewnicy są ciepłe czy tylko ten prawy- wlot.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości