[inny] Wypadanie zapłonow z cylindra losowe golf 5 1.4 benzyna 2006r. zamontowane lpg

Tutaj piszemy o problemach dotyczących silników benzynowych

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mateusz110490
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 25, 2020 22:11

[inny] Wypadanie zapłonow z cylindra losowe golf 5 1.4 benzyna 2006r. zamontowane lpg

Post autor: mateusz110490 » wt sie 25, 2020 22:39

Witam mam problem z wypadaniem zapłonie z cylindra 3 i 4 błąd pojawia się losowe Wypadanie zapłonu zdarza się też że czasami wypada i na 1 cylindze niestety wymieniłem już kilka rzeczy takie jak swiece 2 krotnie cewki były przekonane kilkakrotnie i niby dobre są kable w nocy iskry nie widać więc po tych czynnościach autko trafilo do mechanika mechanik stwierdził że to wtryskiwacz leje na 1 cylindze został wymieniony wraz z świecami nowymi do tego została wymieniona sonda lambada i separator oleju niestety po odbiorze od mechanika problem dalej ten sam także nic nie pomoglo mało tego mechanicy też są zieloni bo komputer nie pokazuje co może być przyczyną wypadania zaplonu z cylindrów dodam że błąd też jest wypadanie losowe zapłonu także niestety moja nadzieja się skończyła jak mechanik mi powiedział że trzeba wymieniac poszczególne podzespoly az się trafi ta co jestcwadliwa ale tak można wymienić pół auta i koszty spore A wiadomo na pieniądzach nie spie więc mam jeszcze mała nadzieję w was icwasze opinie i może mi coś sensownego doradzicie może ktoś z was spotkał się z takim samym problemem i pomoże mi rozwiązać problem



Awatar użytkownika
marcin7x5
_
_
Posty: 8993
Rejestracja: śr lut 23, 2011 13:14

[inny] Re: Wypadanie zapłonow z cylindra losowe golf 5 1.4 benzyna 2006r. zamontowane lpg

Post autor: marcin7x5 » śr sie 26, 2020 21:11

Skoro masz wypadanie zapłonu to zakładam że instalacja lpg jest zakręcona. Jeżeli problem dotyczy aż 3 cylindrów to sprawdziłbym w pierwszej kolejności ustawienia rozrządu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Benzyna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości