RDS na full FISie Sprostowanie

Gotowe opisy różnych podzespołów aut, także nasze porady.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
Stanley777
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 952
Rejestracja: pn lip 18, 2011 11:09
Lokalizacja: Brzesko

RDS na full FISie Sprostowanie

Post autor: Stanley777 » śr kwie 13, 2016 09:36

Baryla, sprawdź jeszcze raz zieloną wtyczkę od zegarów.
Tam co prawda w wolne PINY 30,31,32 wystarczy się wpiąć bo konektory już są, jednak odległość między PINami jest tak bliska że któryś drucik kabla mógł np połączyć się na inną pozycje po nalozeniu tej obudowy na wtyczkę. Ja bym to sprawdził jeszcze raz na spokojnie. :bajer:


Mój Były Golfik :kwiatek:

ARL+, SkóryRecaro, CzarnyŚrodek,Tempomat, FotochromAmbient, KratkiBora, PodstopnicaNakładkiAudiTT, LamkaW8, ModułyLed6000k, DekoryAlu, FullFIS + HypeFIS, CarAudio + MFD/TV/Yatour, CzarnyFront, PrzódTyłV6, GładkaListwa, PrzelotKwas2.5", SwapHebli312/256, ZawieszenieKWv3, PoliuretanStrongFlex, TomasonTN1


Obrazek Obrazek

Także Teeegooo... ;]]] :hmm: :food: :satan: :ass:

https://naforum.zapodaj.net/images/ba7c6910c46c.jpg

Baryla
...
...
Posty: 963
Rejestracja: pt mar 21, 2008 21:57
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

RDS na full FISie Sprostowanie

Post autor: Baryla » czw kwie 14, 2016 11:05

Kolega Aligator30 podeslal mi bardzo ciekawy schemat. Wychodzi z niego ze jak mam duzego fisa powinienem miec podpieta czerwona wtyczke. Dzis przeloze z powrotem piny do czerwonej wtyczki :/



Awatar użytkownika
G0 Karcio
..::VWGolfExclusiveEdition::..
..::VWGolfExclusiveEdition::..
Posty: 1666
Rejestracja: wt lip 21, 2009 17:32
Lokalizacja: Gdynia/Elbląg
Auto: Był: Volkswagen Golf IV GTI TDI Exclusive
Aktualnie: Brak
W planie: Volkswagen Golf IV VR6 2.8 może 3.2
Silnik: AHF

RDS na full FISie Sprostowanie

Post autor: G0 Karcio » czw kwie 14, 2016 21:52

Jeszcze raz zacytuje:
"Dla licznika z CAN:
PIN8 (Clock) z radia Gamma V (MFD) prowadzisz kabelek do PIN30 zielonej wtyczki licznika T32,
PIN9 (Data) z radia Gamma V (MFD) prowadzisz kabelek do PIN31 zielonej wtyczki licznika T32,
PIN10 (Etna) z radia Gamma V (MFD) prowadzisz kabelek do PIN32 zielonej wtyczki licznika T32."
Musi być dobrze a to, że masz czerwoną wtyczkę świadczy zapewne o tym, że wcześniej miałeś licznik bez CAN i ktoś zamienił na CAN.



Baryla
...
...
Posty: 963
Rejestracja: pt mar 21, 2008 21:57
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

RDS na full FISie Sprostowanie

Post autor: Baryla » ndz paź 02, 2016 13:42

Sprawa rozwiazana chyba ;) obstawiam ze licznik mial cos walniety eprom. Za kazdym razem gdy odpialem akumulator fis pokazywal info z radia przez jakies 30sek dobrze, pozniej sie zawieszal i po zgaszeniu i odpalniu nie dziala juz w ogole. Teraz wymienilem licznik na wersje z immo3 i full fis, przelozylem kable z malej wtyczki do duzej wedlug opisu i wszystko smiga jak powinno :D



Awatar użytkownika
Stanley777
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 952
Rejestracja: pn lip 18, 2011 11:09
Lokalizacja: Brzesko

RDS na full FISie Sprostowanie

Post autor: Stanley777 » ndz paź 02, 2016 14:11

:bigok:


Mój Były Golfik :kwiatek:

ARL+, SkóryRecaro, CzarnyŚrodek,Tempomat, FotochromAmbient, KratkiBora, PodstopnicaNakładkiAudiTT, LamkaW8, ModułyLed6000k, DekoryAlu, FullFIS + HypeFIS, CarAudio + MFD/TV/Yatour, CzarnyFront, PrzódTyłV6, GładkaListwa, PrzelotKwas2.5", SwapHebli312/256, ZawieszenieKWv3, PoliuretanStrongFlex, TomasonTN1


Obrazek Obrazek

Także Teeegooo... ;]]] :hmm: :food: :satan: :ass:

https://naforum.zapodaj.net/images/ba7c6910c46c.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 41 gości