problem z ksenonem..

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
leonnelson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 912
Rejestracja: śr cze 17, 2009 15:00
Lokalizacja: PO
Kontakt:

problem z ksenonem..

Post autor: leonnelson » śr gru 29, 2010 12:08

Witam mam mały problem. Zauważyłem ze co jakiś czas nie zapala sie jedno swiatło.. Zaglądałem i wszystko wygląda ok. Nie mam juz pomysłu co to moze być..

Mam jeszcze jedno pytanko przy okazji. Może mi ktoś podpowiedzieć jak ustawić `lampe` w projektorze. Chodzi o to że lampa (światła mijania), nie jest prosto tylko delikatnie do góry i świeci bardzo wysoko. Natomiast drogowe świecą w jedno miejsce..


Byłe 20 Jahre GTI : viewtopic.php?f=88&t=342847&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Byłe Mk4 TDI : viewtopic.php?f=89&t=472601" onclick="window.open(this.href);return false;
Byłe Mk4 USA viewtopic.php?f=89&t=483989" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPRZEDAM PODKŁADKI PODNOSZĄCE SILNIK DO MK4/BORY - 722 165 543
SPRZEDAM kabel VCDS + oprogramowanie

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

problem z ksenonem..

Post autor: Rydzu » śr gru 29, 2010 15:30

leonnelson pisze:Zauważyłem ze co jakiś czas nie zapala sie jedno swiatło.. Zaglądałem i wszystko wygląda ok
To nie o wygląd chodzi a o sprawność starterów Jeśli napięcie jest prawidłowe a któryś nie pali to stawiam na uszkodzenie wewnątrz.
leonnelson pisze:Może mi ktoś podpowiedzieć jak ustawić `lampe` w projektorze. Chodzi o to że lampa (światła mijania), nie jest prosto tylko delikatnie do góry i świeci bardzo wysoko. Natomiast drogowe świecą w jedno miejsce..
Każdy z reflektorów regulowany jest osobno. Masz śruby do regulacji. Ciężko z dostępem do nich więc ja swoje ustawiałem ściągając grill i zewnętrzną obudowę projektora. Wtedy było już łatwiej z ustawianiem :-)

Jeśli nie możesz ustawić mimo tego...stawiam na wyrobione śruby od regulacji (co się niestety często zdarza).



Awatar użytkownika
hanti
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 867
Rejestracja: czw lip 14, 2005 23:35
Lokalizacja: zDolny Śląsk :)-Piława Górna
Kontakt:

Re: problem z ksenonem..

Post autor: hanti » pt gru 31, 2010 02:19

Rydzu pisze:
leonnelson pisze:Zauważyłem ze co jakiś czas nie zapala sie jedno swiatło.. Zaglądałem i wszystko wygląda ok
To nie o wygląd chodzi a o sprawność starterów Jeśli napięcie jest prawidłowe a któryś nie pali to stawiam na uszkodzenie wewnątrz.
leonnelson pisze:Może mi ktoś podpowiedzieć jak ustawić `lampe` w projektorze. Chodzi o to że lampa (światła mijania), nie jest prosto tylko delikatnie do góry i świeci bardzo wysoko. Natomiast drogowe świecą w jedno miejsce..
Każdy z reflektorów regulowany jest osobno. Masz śruby do regulacji. Ciężko z dostępem do nich więc ja swoje ustawiałem ściągając grill i zewnętrzną obudowę projektora. Wtedy było już łatwiej z ustawianiem :-)

Jeśli nie możesz ustawić mimo tego...stawiam na wyrobione śruby od regulacji (co się niestety często zdarza).

Dokładnie tak jak Paweł napisał

Jak będziesz miał dalej problem to zadzwoń coś pomyślimy nad regulacją. 783278444


Obrazek - Jedyna taka taksówka !!!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości