Podświetlenie zegaru, peknieta zarowka nawiewu

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pmangel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: pn sie 27, 2007 14:29
Lokalizacja: Poznań

Podświetlenie zegaru, peknieta zarowka nawiewu

Post autor: pmangel » sob maja 07, 2011 18:23

Witam

Mam następujący problem, zabierałem sie dzisiaj za wymianę żarówki nawiewu, niestety nie moglem ja za nic wyciągnąć i niestety przy któreś z kolei probie niestety cala żaróweczka mi pękła z drobny mak, co moglem wydłubałem ale nie nie wszystkie niestety, wiece może jak sobie z tym tematem poradzić. A druga sprawa ze prawdopodobnie przez to ( bezpieczniki ok ) nie działa mi cale podświetlanie zegarów o pokręteł. Proszę o pomoc bo nie wiem co to może być. POMOCYYY



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Podświetlenie zegaru, peknieta zarowka nawiewu

Post autor: grg474 » sob maja 07, 2011 18:25

pmangel pisze:A druga sprawa ze prawdopodobnie przez to ( bezpieczniki ok ) nie działa mi cale podświetlanie zegarów o pokręteł.
tam gdzie pękła żaróweczka - zostały druciki i robią zwarcie - kończy się właśnie brakiem podświetlenia - więc igła + pęseta i zrób porządek


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

pmangel
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 67
Rejestracja: pn sie 27, 2007 14:29
Lokalizacja: Poznań

Podświetlenie zegaru, peknieta zarowka nawiewu

Post autor: pmangel » sob maja 07, 2011 18:29

ok dzieki za odpowiedz powalcze jutro bo naprawde denerwujace. dam znac czy to to



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości