problem z otwieraniem szyb audi a3

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kamix500
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt cze 04, 2010 18:58
Lokalizacja: Izdebnik

problem z otwieraniem szyb audi a3

Post autor: kamix500 » pn paź 03, 2011 11:11

witam.
mam od wczoraj pewien problem, po otwarciu drzwi pilotem, szyby są nadal zamknięte, ale gdy tylko włożę kluczyk do stacyjki i przekręce go w pozycje grzania świec (tdi) szyby sie otwierają. wczoraj otwierały się całe, ale dziś troche sie pobawiłem i otwierają się około 2/3.



kamix500
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt cze 04, 2010 18:58
Lokalizacja: Izdebnik

problem z otwieraniem szyb audi a3

Post autor: kamix500 » wt paź 04, 2011 19:32

dziś po otwarciu samochodu kluczykiem, i przekreceniu w pozycje zapłonu szyby sie nie otworzyły, jednak gdy zamknę i otworzę z pilota problem nadal występuje, czy ktoś mi może pomóc rozwiązać mój problem?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

problem z otwieraniem szyb audi a3

Post autor: Paweł Marek » wt paź 04, 2011 20:06

kamix500, być może jesteśmy sąsiadami więc grzecznie zwracam ci uwagę: nalezy podać rocznik auta, oraz jakie było wyposażenie fabryczne oraz czy i co zostało dołożone - chodzi o dodatkowe sterowniki do centrala, alarm itp. I opisz usterkę zrozumiale - chodzi o otwieranie samoczynne czy z przycisków, tak żeby mozna było zrozumieć.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

kamix500
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: pt cze 04, 2010 18:58
Lokalizacja: Izdebnik

problem z otwieraniem szyb audi a3

Post autor: kamix500 » śr paź 05, 2011 10:17

tak jesteśmy sąsiadami ;)
jest to audi a3 rocznik 1998, w aucie jest tylko wyposażenie fabryczne (immo, el. szyby i lusterka), szyby otwierają się samoczynnie po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłonu, ale tylko jeśli wcześniej otworzyłem auto pilotem, jeśli otworze drzwi kluczykiem to się nie otwierają. jak chcesz to Ci pokarze w sumie mamy do siebie może ty będziesz miał jakiś pomysł.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości