nie odpala , błąd immo , kalisz

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rezystor22
VWieśniak
VWieśniak
Posty: 68
Rejestracja: ndz cze 27, 2010 18:20
Lokalizacja: Kalish
Kontakt:

nie odpala , błąd immo , kalisz

Post autor: rezystor22 » śr paź 19, 2011 21:19

Witam,
wiem że temat był często poruszany a więc:

W polo 1.4 2003 rok rozładował się akumulator na postoju(wina kierowcy) i rozrusznik nie chciał kręcić - akumulator został wymieniony na naładowany ale silnik nie chce zapalić ze względu na migającą kontrolkę immo- zakręci, lekko załapie i już go odcina że można sobie kręcić...

wyskoczyły mi błędy : 1177 , 17978 i jeszcze kilka związanych typowo z brakiem zasilania. Błędy wykasowałem i teraz pojawia się tylko 1177 za każdym razem jak wyłączę zapłon i włączę ponownie..

Robiłem już dopasowanie sterownika do immobilizera 25 - 10 - 00 - wyl/wl zaplon ale to nie pomaga

Nie znam PIN niestety aby dodac jakis nowy kluczyk, a mam tylko vag-com a wiec nie mam jak pin wyciągnąć...

Co możę być przyczyną? zwykłe rozładowanie aku ma na to taki wpływ?

Jak ktoś czyta to z okolic Kalisza (wlkp) to niech zagada a najlepiej wpadnie do mnie do domu z CANCommander'em lub vagtacho bo ja nie mam jak nic więcej sprawdzić a może wsad pamięci się uszkodził jakimś cudem...
proszę o jakieś rady jak ktoś zna temat, samochód siostry a więc ona też będzie wdzięczna:)


Pająk - najlepszy przyjaciel elektronika.

Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

nie odpala , błąd immo , kalisz

Post autor: norek111 » czw paź 20, 2011 11:12

http://translate.googleusercontent.com/ ... neration_3" onclick="window.open(this.href);return false;


jak robisz już coś złego,to rób to dobrze
************************************************
LAUNCH X431,VCDS 11.11.5,VAG-TACHO 2.5,VAGDashCAN 5.29,AUTO-COM,OP-COM


ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości