Climatronic - nie chłodzi tak jak powinien

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

margon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw maja 03, 2012 21:24

Re: Climatronic - nie chłodzi tak jak powinien

Post autor: margon » pn lip 09, 2012 14:35

Piter26 pisze:Witam!!! podlacze sie do tematu bo mam taki sam problem w moim mk4 1.9 , 110 km silnik AHF 98 r.Dobilem czynnik na full, wentylatory chodza jak sie nalezy ale jak wlanczam klime to to kolo nie obraca sie w srodku tak jak opisales w temacie.Klima nie dziala i nawet na cieplo nie grzeje jak wlanczam wieksza temp.Prosze o wskazowki co to moze byc ..Z gory dzieki
Najwyższy czas zająć się klimą.. mam takie same objawy. Czynnik nabity - sprawdził znajomy po podłączeniu sie pod klimę. Napięcie do sprężarki dochodzi ale nie kręci się to koło w środku. Jak doczytałem pewnie spaloną mam cewkę.
Poprosiłbym o odpowiedzi na moje pytania:
Droga to sprawa? Wymiana tej cewki? Jak rozumiem muszę się do niej dobrać wykręcając całą sprężarkę ale co wtedy z czynnikiem? Czy muszę najpierw jechać do zakłądu aby go spuścili? Nie chcę płacić znowu 200zł za nabicie..

edit: mam klimę manualną (widzę ze temat dot. climatronica) przy włączonym silniku jak wcisnę obieg wewnętrzny zaczyna mocniej wiać z kratek, bezpiecznik obok aku ok, ale po włączeniu przycisku AC, nic..



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 14 gości