Przekaźnik klimatyzacji

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piotreldiablo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 234
Rejestracja: sob lip 11, 2009 22:16
Lokalizacja: Włocławek

Przekaźnik klimatyzacji

Post autor: piotreldiablo » pt lip 27, 2012 23:08

Witam, czy istnieje a jak tak to jaki sposób by włączyć klimatyzacje manualna omijając przekaźnik klimatyzacji. Chodzi o to bo prawdopodobnie ale nie do końca padł przekaźnik klimatyzacji 506 Q podobno jest to jeden z najdroższych wiec nie chciałbym kupować nowego niepotrzebnie wiec moje pytanie jak go ominąć i włączyć klime by wykluczyć sprężarkę ?


PIOTR

zikr6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 20:52
Lokalizacja: lubuskie

Przekaźnik klimatyzacji

Post autor: zikr6 » sob lip 28, 2012 10:41

Podłącz sprężarkę na krótko



Awatar użytkownika
PinkFloyd
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3551
Rejestracja: wt paź 17, 2006 08:53
Lokalizacja: USA

Re: Przekaźnik klimatyzacji

Post autor: PinkFloyd » sob lip 28, 2012 14:09

piotreldiablo pisze:Witam, czy istnieje a jak tak to jaki sposób by włączyć klimatyzacje manualna omijając przekaźnik klimatyzacji. Chodzi o to bo prawdopodobnie ale nie do końca padł przekaźnik klimatyzacji 506 Q podobno jest to jeden z najdroższych wiec nie chciałbym kupować nowego niepotrzebnie wiec moje pytanie jak go ominąć i włączyć klime by wykluczyć sprężarkę ?
przekaźnik steruje tez 2 biegiem wentylatora klimy jak jest za duże cisnienie miedzy LP i HP i wyłacza klime przy duzym obciązeniu w trakcie przyspieszania i przy duzym cisnieniu dla bezpieczeństwa. Rozbierz sterownik, jak nie ma rdzy w nim lub sie nie dostala woda przeczysc styki styczników w srodku i bedzie chodzic



Awatar użytkownika
piotreldiablo
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 234
Rejestracja: sob lip 11, 2009 22:16
Lokalizacja: Włocławek

Re: Przekaźnik klimatyzacji

Post autor: piotreldiablo » ndz lip 29, 2012 15:36

Rozebrałem przekaźnik, w środku czysty ale jakby delikatnie w nim woda była. Mo możesz mi kolego dokładnie powiedzieć w jaki sposób podłączyć sprężarkę na krótko ? Czym sie różni Q od A ?


PIOTR

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości