Problem z podświetleniem zegarów VW Bora

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

21kiosk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw sie 16, 2012 06:33

Problem z podświetleniem zegarów VW Bora

Post autor: 21kiosk » czw sie 16, 2012 06:52

Witam wszystkich . Mam problem z podświetleniem zegarów dokładnie mówiąc od jakiegoś czasu osłabiło się podświetlenie zegarów i radia a klimatronik świeci normalnie , teraz zaczyna gasnąć podświetlenie kilometrów zegarek świeci normalnie może ktoś miał taka usterkę w swoim autku? Co to może być i gdzie szukać usterki ? Z góry dziękuję za pomoc .



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Problem z podświetleniem zegarów VW Bora

Post autor: achamerski » sob sie 18, 2012 08:45

Stawiam na to ze diody w podświetleniu były zmieniane i teraz są takie problemy. Całe podświetlenie deski jest zasilone ze stabilizowanego regulatora jasności i niemozliwe zeby był problem z instalacją.


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

21kiosk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw sie 16, 2012 06:33

Problem z podświetleniem zegarów VW Bora

Post autor: 21kiosk » sob sie 18, 2012 10:02

Witam.Nic tam nie ruszałem było dobrze a teraz coś się dzieje nie wiem może to zegary się zepsuły.Wcześniej tylko osłabło podświetlenie i czasami pulsowało podświetlenie licznika kilometrów,a ostatnio całkiem zaczyna gasnąć.Cała reszta świeci i nic się nie dzieje poza tym że świecą trochę słabiej od podświetlenia klimatronika .Wszystko jest oryginalne .



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Problem z podświetleniem zegarów VW Bora

Post autor: achamerski » sob sie 18, 2012 10:26

jesli masz auto od nowosci to na pewno jest w wszystko oryginalne, więc jeszcze mozliwe ze są zimne luty na diodach LED. To moze tłumaczyc pulsowanie i gaśnięcie podświetlenia wyświetlacza kilometrów


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

21kiosk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw sie 16, 2012 06:33

Problem z podświetleniem zegarów VW Bora

Post autor: 21kiosk » sob sie 18, 2012 15:00

OK.Spróbuję wyciągnąć zegary i zobaczymy dzięki za pomoc :)



21kiosk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw sie 16, 2012 06:33

Problem z podświetleniem zegarów VW Bora

Post autor: 21kiosk » czw wrz 13, 2012 17:36

Dalej nie udało mi się ustalić przyczyny migania tego podświetlenia na YouTube znalazłem filmik z taka samą usterką jak w moim przypadku tylko tam dla odmiany miga podświetlenie zegarka dołączam link może ktoś miał taki problem i udało się go usunąć . " onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Problem z podświetleniem zegarów VW Bora

Post autor: achamerski » pt wrz 14, 2012 07:10

pozostaje tylko wymiana diodek


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

21kiosk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw sie 16, 2012 06:33

Problem z podświetleniem zegarów VW Bora

Post autor: 21kiosk » pt wrz 14, 2012 17:57

Z tego co wyczytałem w zegarach jest 18 diodek i kolejne w radiu mam wątpliwości czy tu aby napewno wymiana coś da,raczej mało możliwe żeby wszystkie na raz się kończyły , mam wrażenie że to coś z elektryką jakiś zimny lut umówiłem się na przyszły tydzień z elektrykiem który pracuje w serwisie VW mam nadzieje że on mi coś pomoże ma dojście do schematów i wie gdzie i na co patrzeć.Jak coś to napiszę czy udało się to naprawić . Dzięki za zainteresowanie.Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości