Dodatkowe VDO lub alternatywa

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

mariusz_k90
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: pt paź 26, 2012 09:23
Lokalizacja: Gdynia

Dodatkowe VDO lub alternatywa

Post autor: mariusz_k90 » wt lis 13, 2012 21:03

Witam!!
Chciałbym sobie zamontować dodatkowe VDO z audi lub jakiś zamiennik.
interesuje mnie wiadomo; wskaźnik napięcia, ciśnienie oleju, temp oleju.

Same zegary kupić nie ma większego problemu. Najwięcej jest z audi. Co do alternatywy to nic nie wypatrzyłem.. Chyba że ktoś z was wie o czymś.
Chce żeby wyglądało jak najbardziej podobnie do oryginału, dlatego wolę by było podświetlane na zielono, nie wiem jak podświetlają się te z audi, jeśli inaczej to da się zmienić podświetlenie na takie jak w golfie? Lub też w golfie zmienić na takie jak w audi, by wszystko ładnie się zlało, oczywiście dochodzi do tego podświetlenie przycisków.

Do sedna.. mam 1.6pn.. z czego dokupić tą podstawkę do filtra oleju by działały mi wskaźniki temp i ciśnienia? Czy wtedy nie zgłupieje czerwona kontrolka ciśnienia oleju z zegarów?
Czy do wskaźnika napięcia potrzeba coś jeszcze? czy może wystarczy wpiąć je do instalacji w które kolwiek miejsce + i - ?

Szukałem w wyszukiwarce i zdarzają się pewne wyniki jednak nikt nie wie w sumie na 100%. Poza tym nikt nie poruszał kwestii podświetlenia.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Dodatkowe VDO lub alternatywa

Post autor: grg474 » wt lis 13, 2012 22:51

mam gdzieś instrukcje podpinania wszystkich tych dodatkowych zegarów - daj adres mail na pw


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], MSN [Bot] i 47 gości