Sterownik centralnego zamka - Carprotect BX 20

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

simek357
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn lut 12, 2007 18:07
Lokalizacja: Biskupiec

Sterownik centralnego zamka - Carprotect BX 20

Post autor: simek357 » pt lis 30, 2012 17:38

Witam

Ostatnio chciałem podłączyć BX20 do oryginalnego centralnego, ale okazało się że nie posiadam takowego ponieważ jest założony uniwersalny sterownik marki magicloc typ ML-44IR.
Jak to teraz podłączyć?

Obrazek

Obrazek

ten mały wtyk nie był podłączony

instrukcja jaką znalazłem do magicloc - http://www.produktinfo.conrad.com/daten ... _de_en.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

instrukcja do carprotecta - Obrazek

Pozdrawiam



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Sterownik centralnego zamka - Carprotect BX 20

Post autor: agrala » pt lis 30, 2012 19:48

To nie jest instrukcja od tego sterownika ML-41IR
Kolory przewodow sie niby zgadzaja ale jest inne ulozenie przewodow we wtyczce.
Zamknij zamek w drzwiach kierowcy, podaj na przewod brazowy mase i zobacz czy zamek sie zarygluje.
Podaj mase na bialy i zobacz czy sie odrygluje.
Jezli tak po polacz brazowy z bialym i bialy z bialo-czarnym (ML41IR-CARPROTECT).
Wybierz schemat podlaczenia F2, oczywiscie reszte tez podlaczasz (zasilanie sterownika, kierunki)



simek357
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn lut 12, 2007 18:07
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Sterownik centralnego zamka - Carprotect BX 20

Post autor: simek357 » sob gru 01, 2012 09:22

agrala pisze:To nie jest instrukcja od tego sterownika ML-41IR
Kolory przewodow sie niby zgadzaja ale jest inne ulozenie przewodow we wtyczce.
Zamknij zamek w drzwiach kierowcy, podaj na przewod brazowy mase i zobacz czy zamek sie zarygluje.
Podaj mase na bialy i zobacz czy sie odrygluje.
Jezli tak po polacz brazowy z bialym i bialy z bialo-czarnym (ML41IR-CARPROTECT).
Wybierz schemat podlaczenia F2, oczywiscie reszte tez podlaczasz (zasilanie sterownika, kierunki)
Rozumiem, że mam podłączyć ML41IR tak jak było, a przewody od CARPROTECTa powpinać w kostkę(brazowy z bialym, bialy z bialo-czarnym, czerwony z czerwonym, czarny z czarnym) + osobno kierunki. Tylko nie rozumiem jak mam skorzystać z schematu F2. ?



kostex9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 02, 2011 23:51

Sterownik centralnego zamka - Carprotect BX 20

Post autor: kostex9 » sob gru 01, 2012 14:09

stary wywal do kosza bx 20 , ja mam od roku prawie , guziki w pilocie tak wyrobione ze nie ma klikniecia , kiepski mega zasieg i strasznie sie pieprzy !



simek357
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pn lut 12, 2007 18:07
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Sterownik centralnego zamka - Carprotect BX 20

Post autor: simek357 » sob gru 01, 2012 19:14

Dzięki agrala za naprowadzanie. Wszystko bangla jak należy, mogę zamykać kluczykiem i pilotem.
kostex9 pisze:stary wywal do kosza bx 20 , ja mam od roku prawie , guziki w pilocie tak wyrobione ze nie ma klikniecia , kiepski mega zasieg i strasznie sie pieprzy !
Nic nie musiałem wyrzucać tylko podłączyłem do starej centralki. Co do zasięgu nie mam zastrzeżeń, kluczyki wyglądają bardzo estetycznie, są tylko wyraźnie lżejsze od oryginalnych. Dla mnie stosunek ceny do jakości na 5+

Pozdrawiam



kostex9
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn maja 02, 2011 23:51

Sterownik centralnego zamka - Carprotect BX 20

Post autor: kostex9 » ndz gru 02, 2012 00:42

Powiem tak , wolałbym za 200 zł dobrrej klasy zamiennik niz taki syf jaki założyłem . To tylko moje zdanie . Na samym poaczatku wszystko ok . Po 3 miesiacach srubki od pilotow pordzewiały , guzik przestał działac ogólnie kiepskoo panie :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości