Reflektory in.pro, i kilka pytan w zwiazku z nimi

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tomczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 04, 2013 18:44
Lokalizacja: Rzeszów

Reflektory in.pro, i kilka pytan w zwiazku z nimi

Post autor: tomczi » pn lis 04, 2013 19:00

Na początku chciałbym się przywitać, jako że jest to mój 1 post :) Jestem Tomek i od tygodnia mam golfa4 w tedeiku.
Kwestią którą chciałbym poruszyć są moje lampy przednie z tzw. angel eyes firmy in.pro, które nawiasem mówiąc fatalnie świecą i boje się żeby mnie niebiescy nie złapali ;/
Mam co do tego kilka pytań, najlepiej jakbym je wypisał od punktów, i odpowiedzielibyście mi na każde z nich poszczególnie, bo nie moge znaleźć strony producenta lub innych rzetelnych źródeł informacji.
-Czy mają one homologacje?
-Czy mogę wsadzić do nich jakieś zwykłe, najlepiej jak najtańsze żarówki, i czy poprawiłoby to świecenie?
-Jakie mają gwinty/wejścia/cokolwiek żarówki do tych lamp?

Od razu zaznaczam że jestem na prawdę mocno zielony jeśli chodzi o auta, gdyż jest to moje 1 autko, dodam też że teraz mam z tego co sie orientuje chyba jakieś halogeny/xenony najpewniej chińskie bo do każdej lampy idzie jakaś kostka z napisem HID. Do tego prawa lampa raz świeci raz nie, ale jak już świeci to słabiej od lewej, co może być tego przyczyną? Zależy mi na jak najtańszym rozwiązaniu tego, przy zachowaniu homologacji i dobrej jasności. Proszę pomóżcie początkującemu koledze ;)



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Reflektory in.pro, i kilka pytan w zwiazku z nimi

Post autor: muszkatobiasz » pn lis 04, 2013 19:26

-Czy mają one homologacje?[/quote]
raczej tak ale na ten HID to raczej nie
-Czy mogę wsadzić do nich jakieś zwykłe, najlepiej jak najtańsze żarówki, i czy poprawiłoby to świecenie?[/quote]
tak H1 krótkie długie ale warto sprawdzić czy żarówki są dobrze osadzone w lampie
tomczi pisze: Do tego prawa lampa raz świeci raz nie, ale jak już świeci to słabiej od lewej, co może być tego przyczyną?
przetwornica lub żarówka żarnik ma dosyć

-Jakie mają gwinty/wejścia/cokolwiek żarówki do tych lamp?[/quote]
oryginalne żarówki to zapięcia w lampie na druty



tomczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 04, 2013 18:44
Lokalizacja: Rzeszów

Reflektory in.pro, i kilka pytan w zwiazku z nimi

Post autor: tomczi » pn lis 04, 2013 20:12

OK dzięki wielkie Muszkatobiasz, chodzi w zasadzie jedynie mi o krótkie, bo długie mam z boku, nie w soczewce o której mowa, tylko mają oddzielny odbłyśnik. Czyli jeśli bym założył zwykłą żarówkę to homologacja by była ważna i nie miał bym sie czego obawiać na kontroli, tak? A jakby było z jasnością świecenia??



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Reflektory in.pro, i kilka pytan w zwiazku z nimi

Post autor: muszkatobiasz » pn lis 04, 2013 20:44

jeśli żarnik jest wypalony to lepiej świeci zwykła żarówka ! i bez obaw przed smerfami! są też jakieś żarówki normalne ale świecą niby lepiej od przeciętnej żarówy popytać w sklepie motoryzacyjnym!



tomczi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 04, 2013 18:44
Lokalizacja: Rzeszów

Reflektory in.pro, i kilka pytan w zwiazku z nimi

Post autor: tomczi » pn lis 04, 2013 21:42

Jutro pewnie pojade do elektryka samochodowego, jednak dzięki wielkie za odpowiedzi :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 46 gości