Otwierajace sie szyby

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Arek_d16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 20, 2014 00:17

Otwierajace sie szyby

Post autor: Arek_d16 » ndz kwie 20, 2014 00:39

Witam to kolejny problem mojego "nowego" auta który zauważyłem dojeżdżając do domu. mianowicie
w czasie jazdy auto potrafi mrygnać awaryjnymi zamknie się zamkną i otworza.
natomiast wysiadając klapne drzwiami to mrygna awaryjki zamknie sie otworzy i opuszczaja sie szyby (3d)
Podejrzewam ze było coś dłubane w drzwiach bo nawet niemego sterować zamknie lewych drzwi. Porazka automusze trzymac u znajomego bo pod blokiemto by sie otworzyłoi tyle bym widzial wszystko.....;/



Awatar użytkownika
kamil1555
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 353
Rejestracja: czw mar 02, 2006 22:43
Lokalizacja: kuj-pom

Otwierajace sie szyby

Post autor: kamil1555 » ndz kwie 20, 2014 07:54

Coś mi się wydaję, że musisz przeczytać ten temat: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=122053" onclick="window.open(this.href);return false; . Też mrugały mi awaryjne gdy zamknąłem drzwi, a w czasie jazdy na nierównej drodze auto potrafiło się otwierać i zamykać.


And remember respect is everything! VCDS 18.5.2, BDM , liczniki grupa VAG (od najstarszych do najnowszych).

Goliat50
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 14:33
Lokalizacja: Środa Śląska

Otwierajace sie szyby

Post autor: Goliat50 » ndz kwie 20, 2014 08:00

Miałem problem otwierających się szyb w swoim sharanie. Sprawa wyglądała tak, że po zamknięciu auta szyby się opuszczały... Z tym, że ja zaraz po kupnie wymieniałem w nim tylną klapę. Pojechałem do elektryka i okazało się że któreś kabelki się zwarły, zostało zaizolowane na nowo i problem znikł :). Pozdrawiam



Arek_d16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz kwie 20, 2014 00:17

Otwierajace sie szyby

Post autor: Arek_d16 » ndz kwie 20, 2014 08:51

No własnie poprzedni właściciel montował radio JVC i zrobił to w sposób mało profesjonalny. Czytałem ze zle zamontowane radio (kable) maja wpływ na zła prace modułu komfortu sam nie wiem co myśleć;/ zobaczę czy mocno nakombinowane i chyba zaprowadzę do elektryka :)



Goliat50
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 14:33
Lokalizacja: Środa Śląska

Otwierajace sie szyby

Post autor: Goliat50 » ndz kwie 20, 2014 08:55

Jeśli wiesz co było kombinowane to połowa sukcesu bo wiadomo gdzie szukać :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości