zamiana kluczyka

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kuciak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: ndz wrz 02, 2012 21:11
Lokalizacja: Gdańsk

zamiana kluczyka

Post autor: kuciak » wt maja 27, 2014 14:13

czesc, mam pytanie odnosnie zamiany kluczyka.

posiadam zwykly kluczyk z immo szklanym.. co widac na zdjeciu ponizej. mam centrala i jak dlugo przytrzymam przekrecony kluczy to sie zamykaja lub otwieraja okna czyli tzw. domykanie okien

Obrazek

chce zalozyc sobie alarm.. z otwieraniem drzwi z pilota i znalazlem takie aukcje na aledrogo..
http://allegro.pl/alarm-jak-oryginalny- ... 25391.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/alarm-vw-polo-golf-bo ... 09250.html" onclick="window.open(this.href);return false;

moje pytanie: czy wystarczy podlaczyc alarm, przelozyc immo ze starego kluczyka do nowej obudowy, dociac grot i bedzie dzialac, czy trzeba cos programowac, wyciakac kod immo etc? a jesli tak to czy w tej nowej obudowie jest miejsce na immo?

czytalem na forum o jakis modulach komfortu, o czestotliwosciach etc. ale czy to dotyczy tez tego alarmu?

z gory dzieki za pomoc



Konrad_1992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz sie 20, 2006 15:40
Lokalizacja: Kraków

zamiana kluczyka

Post autor: Konrad_1992 » wt maja 27, 2014 15:54

Wyciągać kod immo i programować trzeba w przypadku gdybyś chciał doprogramować kolejny kluczyk czyli kolejną szklaną pastylkę.
Jeśli do nowego dociętego kluczyka przełożysz pastylke ze starego już zaprogramowaną to będzie bez problemów działać, ale uważaj są strasznie kruche.

Groty z tych scyzoryków na start do kosza, przy docinaniu zapewne zaproponują Ci za grosze oryginalny grot gdyż te chińskie są minimalnie przestawione przez co są problemy z ich docięciem i późniejszym działaniem (ten w pierwszym linku ma org. groty.)



Awatar użytkownika
kuciak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: ndz wrz 02, 2012 21:11
Lokalizacja: Gdańsk

zamiana kluczyka

Post autor: kuciak » czw maja 29, 2014 15:59

dzieki za pomoc



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości