Agu problem z aku a moze i nie?

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

valgas123
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: sob sty 25, 2014 19:45

Agu problem z aku a moze i nie?

Post autor: valgas123 » śr wrz 03, 2014 23:31

Witam serdecznie ostatnio moje GTI daje mi w kość. Najpierw przepływka dziś doszła boscha i dalej to samo ;./ Teraz nagle aku albo coś gorzej.

Opis problemu:
Wczoraj zadowolony idę sobie do garażu wsiadam kręcę auto tylko tryk tryk tryk.' Mowie no nie aku padło"
No to prostownik i poszło ładował się z 1h odpalić odpalił no to mówię pojadę gasić nie będę niech się ładuje no to zrobiłem 70km postałem z 30 minut do tego zgasiłem autko po 10 min odpaliłem mówię o fajnie wszystko działa . No to czas w drogę dalej przejechałem następne 50 km stanąłem sobie w lasku na peta o 12stej w nocy "Zadupie totalne 0 aut" spaliłem jednego spaliłem drugiego , wsiadam zadowolony przekręcam stacyjkę a tu tryk tryk tryk. No i zonk do miasta 20 km godzina 1rwsza w nocy 0 aut zero pomocy. Do 7:00 wypatrywałem samochodu wreszcie ktoś pomógł odpalić na kable .Wróciłem do domu i piszę do was czy to juz koniec mojego Boscha s3 i czas kupić s4 czy może to być inna przyczyna. Od czego zacząć ?
Jeżeli zajrzy tu jakiś znawca od przepływek to opisze tez problem przepływki . Auto z podłączoną przepływką gaśnie po odłączeniu przepływki auto pyrka jak stary trabant i sam się wkręca na obroty i znów spada , Kupiłem przepływkę boscha podłączam to samo ;/ nie wiem co robić.
Proszę o pomoc. Wiem ze to koniec sezony ale chciałbym się jeszcze nacieszyć ponieważ auto rok stało bo robiłem generalkę lakieru i cały środek.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Agu problem z aku a moze i nie?

Post autor: Qto » czw wrz 04, 2014 08:10

naładować aku, sprawdzić ładowanie, poczyścić klemy, masy itd - pisane było setki razy na forum Jak nie pomoże to aku do wymiany



valgas123
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: sob sty 25, 2014 19:45

Agu problem z aku a moze i nie?

Post autor: valgas123 » czw wrz 04, 2014 11:14

Aku pod prostownikiem było 12 godzin "bosch s3 56ah" Wiec spokojnie do pełna naładowało . Auto odpaliło odrazu , 10 min na postoju z wyłączonym silnikiem i ciach znów to samo ;/ Pytanie : Czy jest możliwe ze w aucie coś zjada az taką ilość prądu ze akumulator siada w 5-10 min jak sprawdzić czy alternator ładuje Aku.
Pozdrawiam zaraz idę kupić miernik i zabieram sie do pracy.



valgas123
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: sob sty 25, 2014 19:45

Agu problem z aku a moze i nie?

Post autor: valgas123 » pt wrz 05, 2014 17:11

Problem rozwiązany . Jednak to aku. Zostaje problem przepływki . Kupiłem boscha i dalej to samo czy moze to być wina świec ze auto tak dusi i brak mu mocy i silnik jest w trybie awaryjnym i pokazują błedy w cylindrach ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 47 gości