xenon golf IV

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Krywan2494
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 181
Rejestracja: pn paź 08, 2012 14:18
Lokalizacja: warszawa
Auto: VW Golf IV TDI++, Octavia III Kombi.
Silnik: ATD

xenon golf IV

Post autor: Krywan2494 » pn mar 02, 2015 23:35

Witam
prosiłbym o pomoc i odpowiedź na nurtujące mnie pytanie - kupiłem używany xenon, przerobiony na wtyczkę 10pin. Xenon niby z naklejką bosch, ale ma zamontowane dwie przetwornice z tyłu lamp, a startery połączone bezpośrednio z żarnikiem - coś takiego jak poniżej na zdjęciu - nie wiem co to za przetwornice

Obrazek

i tutaj rodzi się moje pytanie - czy do takiego zestawu mógłbym założyć samopoziomowanie, a jeśli tak to co musiałbym nabyć/zrobić, aby samopoziomowanie u mnie ruszyło, oczywiście nie chodzi mi tutaj o czujniki poziomowania :grin: i co jak podłączyć?



z góry przepraszam, jak dodaje temat nie w tym miejscu co należy
adam



Awatar użytkownika
Fastener
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 745
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 16:48
Lokalizacja: Częstochowa

xenon golf IV

Post autor: Fastener » pn mar 02, 2015 23:55

Masz kolego lampy nowego typu sterownik od poziomowania masz w lewej lampie ( po stronie kierowcy ). Co potrzebujesz do samopoziomowania ... Otóż 2 czujniki samopoziomowania występowały w audi Vw i seacie i skodzie. Albo nowe albo używki ori nie słyszałem, żeby się psuły. Oczywiście jeśli masz auto z napędem fwd czy awd to czujnik tylny będzie troszkę inny dokładnie mocowaniem będzie się różnił. Do czujników musisz mieć blachy mocujące i zestaw oprzyrządowania aby czujnik na jakiejś postawie odczytywał pracę- odpowiednio wygięte pręciki bo zapomniałem jak to się fachowo zwie... 2 Oryginalne wtyczki do czujników i jakieś 6m kabelka o przekroju 0,75 mm2 w 3 kolorach masa, +12 i sygnałowy. W podłączeniu mogę Ci pomóc bo swoją wiązkę oryginalną rozkopywałem po jakimś fachmanie. Resztę informacji wyciągniesz z forum w temacie montaż xenonów i samopoziomowania.



Krywan2494
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 181
Rejestracja: pn paź 08, 2012 14:18
Lokalizacja: warszawa
Auto: VW Golf IV TDI++, Octavia III Kombi.
Silnik: ATD

xenon golf IV

Post autor: Krywan2494 » wt kwie 07, 2015 15:03

Temat do zamknięcia, samopoziomowanie zrobione, dzięki.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości