Golf 3 VR6 Nie odpala

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
DrahMaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: wt lis 17, 2015 00:02

Golf 3 VR6 Nie odpala

Post autor: DrahMaster » ndz gru 20, 2015 20:39

Mam problem z vr6 , kupiłem go już nie na chodzie . Kolega odpalał go w zimę lecz padł akumulator ,więc chciał odpalić go prostownikiem na rozruch nie odpalił , brak iskry pompka paliwa nie działa brak kontrolek i nie kręci rozrusznik . Zmieniłem sterownik alarmu kontrolki i rozrusznik działają ,lecz dalej brak iskry i pompka paliwa nie działa , zmieniłem sterownik silnika pompka paliwa kilka razy się włączyła ale krócej niż normlanie i przy kręceniu strzelił ze dwa razy w łumik i tyle , pompka dalej nie działa . Nie wiem co mu już dolega. POMOCY!!



Awatar użytkownika
DrahMaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: wt lis 17, 2015 00:02

Re: Golf 3 VR6 Nie odpala

Post autor: DrahMaster » śr gru 30, 2015 19:14

Kupiłem drugi sterownik tym razem chyba taki jaki powinien być . I dalej nie odpala pompka włącza się na ułamek sekundy iskra jest , pompkę wyjąłem podłączyłem na krótko działa , przekaźniki zmieniłem , bezpieczniki też . Iskra jest gdy kręciłem strzela lecz nie odpala . Czy sterownik silnika musi być przykręcony by miał masę czy coś czy może luźno leżeć ? I co może być przyczyną że pompka załącza się tak krótko ?



jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Golf 3 VR6 Nie odpala

Post autor: jeryk10 » czw gru 31, 2015 17:36

To ze na tak krotko pompa się włącza , bo tak ma być . Jaki rok auta pan posiadasz .


Swap instalacji z grupy VAG .

Posiadam schematy elektryczne 1.8 T AUM,AUQ,AGU,APP,BAM,AWT
1.9 TDI ASV,AHF,ALH,AWX,ATD
Posiadam przerobione instalacje od 1,8T AGU,AUM do MK2,MK3
Posiadam na sprzedaż kompletna instalacje do R32

Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

Golf 3 VR6 Nie odpala

Post autor: Klaudek » pt sty 01, 2016 18:18

Pompka tylko nabija ciśnienie i się wyłącza. Nie pomyliłeś kolejności przewódów?



Awatar użytkownika
DrahMaster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: wt lis 17, 2015 00:02

Golf 3 VR6 Nie odpala

Post autor: DrahMaster » pt sty 08, 2016 23:39

W linku filmik jak zachowuje się golf , dodam pompka paliwa nowa , palec i kopułka wyczyszczona , Ciagałem go kilka dni temu czy świece mogły się zalać i czy przez to może tak prychać i nie odpalać ? Sprawdziłem kolejność też kabli i jest okey . Nie wykręcałem jeszcze świec więc nie wiem jak wyglądają .

https://www.youtube.com/watch?v=NvN8-5ZvwjM" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Klaudek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 509
Rejestracja: wt mar 10, 2009 22:42
Lokalizacja: Kłodawa
Kontakt:

Golf 3 VR6 Nie odpala

Post autor: Klaudek » ndz sty 10, 2016 00:14

To wykręć i zobacz czy na każdej ładnie pojawia się iskra :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości