Nie działające elektryczne szyby.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

moondu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 01, 2016 21:20

Nie działające elektryczne szyby.

Post autor: moondu » śr cze 01, 2016 21:52

Witajcie

Na początku roku zakupiłem Bore 2.0 i do tej pory nie miałem okazji dużo używać elektrycznych szyb. Samochód z tego co się orientuje jest w najuboższej wersji a mianowicie mam elektryczne szyby po stronie pasażera oraz kierowcy, i właśnie z nimi mam problem raz działają raz nie jak się mojej Borce zachce. Wygląda jakby zasilanie które idzie do szyb zostało wyłączone lecz po chwile działają jakby nigdy nic. Bezpieczniki są sprawne wszystko w nich łączy nie ma żadnego problemu z tej strony. Zastanawia mnie moduł komfortu z tego co czytałem to on musi być odpowiedni do silniczków podnoszenia szyb. Tak się zastanawiam czy jest ewentualność że poprzedni właściciel nie założył nieprawidłowych silniczków do tego samochodu i może jakiś błąd na komputerze się robi? Może ktoś z was miał podobny objaw? Macie może jakieś wskazówki? Ze względu na to że samochód kupiłem to nie znam historii napraw samochodu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości