nie działa podświetlenie wnętrza

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

vorleserin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 07, 2016 09:28

nie działa podświetlenie wnętrza

Post autor: vorleserin » wt cze 07, 2016 09:58

Cześć,
od niedawna jestem posiadaczką vento. Zaczęłam się nim troche bawić I chciałabym doprowadzić go do jak najlepszego stanu.
Pozbyłam się immobilizera, który był baaardzo denerwujący, szczególnie na krótkich postojach. Poradziłam sobie z w połowie niedziałającym podświetleniem zegarów. Teraz przyszedł czas na podświetlenie reszty.

Do rzeczy:
pokrętła nawiewów, przełącznik świateł, zapalniczka i ogólnie podświetlenie całej deski poza zegarami nie działa. Wiem, że jest jedna żaróweczka za środkowym pokrętłem, wymieniłam ją, ale podświetlenie nadal nie działa. Dziwne jest zresztą to, że wszystkie żarówki miałyby być przepalone. Czy jest coś, co w golfie III/Vento odpowiada za całość podświetlenia - mam na myśli nawiewy, przełącznik świateł, zapalniczka? Główkuję nad tym od jakiegoś już czasu i już nie wiem co zrobić.

Pozdrawiam,
Ania



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

nie działa podświetlenie wnętrza

Post autor: Mavrick » wt cze 07, 2016 22:59

Ktore podswietlnie w liczniku dziala? gorne czy wyswietlaczy?.



Awatar użytkownika
xlsss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 487
Rejestracja: czw gru 18, 2008 17:03
Lokalizacja: Opole/Wróblowice
Auto: MK3
Silnik: AAZ
Kontakt:

nie działa podświetlenie wnętrza

Post autor: xlsss » śr cze 08, 2016 20:58

vorleserin pisze: Czy jest coś, co w golfie III/Vento odpowiada za całość podświetlenia - mam na myśli nawiewy, przełącznik świateł, zapalniczka? Główkuję nad tym od jakiegoś już czasu i już nie wiem co zrobić.
Bezpiecznik :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości