Lewe drzwi nie zamykają się automatycznie

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
KamylJS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 328
Rejestracja: śr cze 22, 2011 17:16
Lokalizacja: Mazowieckie

Lewe drzwi nie zamykają się automatycznie

Post autor: KamylJS » śr lis 16, 2016 09:23

Witam,

od dwóch dni mam problem z golfem, tj. mam ustawioną opcję aby po przekroczeniu ~15kmh automatycznie zamykały mi się drzwi.
No i się zamykają, ale tylko prawe... lewe się zamykają i otwierają, oczywiście sytuacja się zapętla bo co stanę np. na swiatlach i rusze to znowu lewe drzwi probują się zamknąć co oczywiście im się nie udaje.
Pomaga dopiero kilkukrotne wciskanie zamykania drzwi w panelu kierowcy i lewe się zamykają.
Co dziwne z pilota drzwi zamykają/ryglują się poprawnie, zazwyczaj są to zimne luty ale czy w tym przypadku też? Skoro z pilota auto zamyka się poprawnie.
Golf 3drzwiowy.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Lewe drzwi nie zamykają się automatycznie

Post autor: Qto » śr lis 16, 2016 09:37

Nawet jeśli nie są to zimne luty to zamek i tak rozebrać trzeba...poprawisz luty, sprawdzisz działanie mikrostykow, wyczyscisz zamek z syfu i wszystko wróci do normy.



Ophidian
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 18, 2010 15:25

Re: Lewe drzwi nie zamykają się automatycznie

Post autor: Ophidian » śr lis 16, 2016 12:33

ucek pisze:Witam,

od dwóch dni mam problem z golfem, tj. mam ustawioną opcję aby po przekroczeniu ~15kmh automatycznie zamykały mi się drzwi.
No i się zamykają, ale tylko prawe... lewe się zamykają i otwierają, oczywiście sytuacja się zapętla bo co stanę np. na swiatlach i rusze to znowu lewe drzwi probują się zamknąć co oczywiście im się nie udaje.
Pomaga dopiero kilkukrotne wciskanie zamykania drzwi w panelu kierowcy i lewe się zamykają.
Co dziwne z pilota drzwi zamykają/ryglują się poprawnie, zazwyczaj są to zimne luty ale czy w tym przypadku też? Skoro z pilota auto zamyka się poprawnie.
Golf 3drzwiowy.
jak ustawiłeś tą opcję że Ci się drzwi zamykają po przekroczeniu tych 15 km ? Jest na necie gdzieś jakiś tutorial czy jak ;>



Awatar użytkownika
KamylJS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 328
Rejestracja: śr cze 22, 2011 17:16
Lokalizacja: Mazowieckie

Lewe drzwi nie zamykają się automatycznie

Post autor: KamylJS » śr lis 16, 2016 12:47

Qto, dzięki, wolałem się upewnić bo niestety ciepło nie jest a do lata nie mam zaplecza żeby się zabrać za to, więc będzie rzeźba :jezor:
Ophidian, http://forum.vw-passat.pl/threads/2284- ... yglowanie-(zam" onclick="window.open(this.href);return false;)-drzwi-po-przekroczeniu-15kkm-h, myślę że to może pomóc.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości