BORA tylna klapa się nie otwiera

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
czesik7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pn cze 22, 2009 21:23
Lokalizacja: Warka

BORA tylna klapa się nie otwiera

Post autor: czesik7 » wt lis 30, 2010 00:27

nie mam pojęcia, ale jeśli już będziesz wiedział co dokładnie która część to polecam zapytać się o cenę części w serwisie vw, czasami jest taniej niz na allegro, no i możesz kupić nawet małą część, o którą ciężko na allegro bo każdy sprzedaje tylko np. cały zamek



Awatar użytkownika
malllcin
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt wrz 08, 2006 11:50
Lokalizacja: Radom

BORA tylna klapa się nie otwiera

Post autor: malllcin » pn gru 06, 2010 13:01

Podczepię się pod temat, mam taki problem jak klapa tylna się lekko zatrzaśnie nie do końca to zamek w ogóle nie reaguje, nawet jak się zamknie ją siła. Jedynie co pomaga to wejście do bagażnika rozebranie tapicerki i otwarcie za pomocą cięgna. Siłownik ten odpowiadający za otarcie jest wtedy w pozycji zamkniętej. Po otarciu i mocnym zamknięciu normalnie działa. Tylko jeśli klapa się cała nie domknie powtarza się problem. Co może być przyczyną? Dodam że Bora kombi.



czocza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 10, 2015 20:36

Re: BORA tylna klapa się nie otwiera

Post autor: czocza » wt mar 10, 2015 20:41

Witam Wszystkich Borowiczów :)
Na forum jestem nowy co pewnie widać po ilości postów.
Proszę o informację,w jaki sposób mogę otworzyć awaryjnie bagażnik.
Niestety przez pilot z centralnego zamka jak i przez kluczyk nie potrafię otworzyć bagażnika. Czy istnieje jakiś przycisk ew. wajcha która otwiera bagażnik?



Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

BORA tylna klapa się nie otwiera

Post autor: szawełło » wt mar 10, 2015 20:47

czocza pisze: Czy istnieje jakiś przycisk ew. wajcha która otwiera bagażnik?
Tylko przez ściągnięcie osłony wewnętrznej klapy (najprawdopodobniej wtedy ją uszkodzisz)


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

BORA tylna klapa się nie otwiera

Post autor: grg474 » śr mar 11, 2015 16:41

czocza pisze:Niestety przez pilot z centralnego zamka jak i przez kluczyk nie potrafię otworzyć bagażnika.
można spróbować otworzyć awaryjnie - dostać się do komfortu, wypiąć wtyczkę 23 pinową i jeśli to jest samochód z rocznika po 2001 to dać na chwilę + na kabelek czerwono/niebieski w pinie 18 tej wtyczki. Jeśli silniczek siłownika jest sprawny a przewody w przelotce klapy nie są przetarte - otworzy ci się klapa


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 45 gości