Climatronic-panel-problem

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
fructo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 123
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 17:18
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Climatronic-panel-problem

Post autor: fructo » wt sie 10, 2010 16:26

Witam
http://img831.imageshack.us/i/clima.jpg/
Panowie mam następujący problem z climatronickiem mianowicie:

Klima nie chciała się włączyć, nie wiedziałem co jest tego przyczyną, pojechałem na diagnoze klimy i gościu powiedział że wszystko jest OK, kazał mi pojechać do elektryka że niby problem tkwi w sterowaniu. Po usłyszeniu tego zacząłem opukiwać panel sterowania:) gdy pukłem w miejsce zaznaczone na obrazku w linku okazało się że klima się załączyła:) co jakiś czas się wyłącza i znowu muszę puknąć w to samo miejsce.....czy ktoś wie co jest w tym miejscu pod tym panelem? jak się do tego dobrać? co może być uszkodzone?


Wszyscy tylko BRAK MOCY I BRAK MOCY :)

Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Climatronic-panel-problem

Post autor: miś fazi » wt sie 10, 2010 16:35

po prostu musisz rozebrać sterownik klimatronika i zobaczyć co jest nie tak , jak jest zimny lut to możesz naciskać w tym miejscu a okaże się że przerwa jest na drugim końcu płytki



Awatar użytkownika
fructo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 123
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 17:18
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Climatronic-panel-problem

Post autor: fructo » wt sie 10, 2010 17:24

Problem rozwiązany przynajmniej chwilowo:) okazały się nim luźne wtyczki z tyłu wszystko pospinałem i związałem taśmą, po wyciągnięciu panela i potrząsaniu nim klima się włączała i wyłączała. Miś troszkę racji miałeś bo luźna wtyczka była po przeciwległej stronie niż naciskałem :P


Wszyscy tylko BRAK MOCY I BRAK MOCY :)

Awatar użytkownika
fructo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 123
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 17:18
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Climatronic-panel-problem

Post autor: fructo » wt sie 10, 2010 17:31

Aha jeszcze jedna rzecz dla tych którym nie działa termometr na Fis-ie...mi przestał działać rok temu wymieniłem czujnik w zderzaku i czasami się załączał a czasami śmieszne temperatury pokazywał....po pospinaniu dokładnie tych wtyczek z tyłu (nie wiem dlaczego u mnie te luzy powstały, pewnie przez nasze piękne drogi) temperatura na liczniku jest pokazywana:)


Wszyscy tylko BRAK MOCY I BRAK MOCY :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości