Szyberdach i Radio

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Raidatto
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: pt cze 17, 2011 23:01
Lokalizacja: Śląsk

Szyberdach i Radio

Post autor: Raidatto » pt lip 29, 2011 22:11

Witam!
Dokładnie niewiem czy to powinnem pisać w tym dziale ale za jednym zamachem powiem moje dwie usterki:
1.
Mam problem z szyberdachem ,a dokładniej z jego otwieraniem z poczatku myślałem ze to syf i mechanizm nieumie tego otworzyć ale po dokładniejszym przyjrzeniu sie zauważyłem coś takiego:

Obrazek


Obrazek


Wydaje mi sie ze te srebrne elementy są pękniete i mechanizm niedziała poprawnie pozatym z jednej strony niemoge do końca dociągnąć nawet recznie do końca tego mechanizmu. Niewiem czy to da sie naprawić czy wystarczy wymienić.

2.
Mam problem z radiem przy zakupie mojego mk3 niebyło radia niewiem jak podpiąć nowe mam tam wzmacniacz pociagnięty az do radia niby jest zasilajacy kabel i dwa od wzmacniacza ale jakoś niedaje to napięcia i radio niedziała. Prosił bym o jakiś rozpis jak podłaczyć radio i jakie wogule powinnem mieć tam kable itd. postaram sie zrobić zdjęcie jak to wyglada i wtedy będzie prościej narazie prosze o pomoc w problemie nr 1.

Może niedokońca zrozumiale pisze ale jest to moje pierwsze auto i jestem zielony z tego dlatego prosze o delikatną krytyke :P
Ostatnio zmieniony sob lip 30, 2011 11:13 przez Raidatto, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
woncek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 483
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 17:54

Szyberdach i Radio

Post autor: woncek » sob lip 30, 2011 08:45

na początek proponuję wrzucić miniaturki , co by po kliknięciu, powiększały się nieco bo na tych zdjęciach ni chu chu nie widać o co chodzi. U siebie, obecnie dachu otwieranego nie mam, ale z tego co słyszałem jest to częsta przypadłość w Mk3. W moim poprzednim Mk3 dach zacinał się od czasu do czasu ...



Awatar użytkownika
Raidatto
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: pt cze 17, 2011 23:01
Lokalizacja: Śląsk

Szyberdach i Radio

Post autor: Raidatto » sob lip 30, 2011 11:17

Ok zdjęcia poprawione powinno być dobrze.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Szyberdach i Radio

Post autor: Paweł Marek » sob lip 30, 2011 15:33

Raidatto, na forum sa informacje i porady na obydwa tematy. Okienko wyszukiwarki jest na dole strony, hasła naprawa prowadnicy szyberdachu. podłączenie radio


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Raidatto
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: pt cze 17, 2011 23:01
Lokalizacja: Śląsk

Szyberdach i Radio

Post autor: Raidatto » sob lip 30, 2011 16:49

Ok szukałem na forum ale nieumiałem sprecyzować nazwy i problemu z jakim mam problem. Dziekuje za pomoc.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości