Na dziurach mryga kontrolka ręcznego

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Słowiu
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 1149
Rejestracja: pt mar 27, 2009 20:19
Lokalizacja: Augustów BAU
Kontakt:

Na dziurach mryga kontrolka ręcznego

Post autor: Słowiu » pt sty 27, 2012 12:42

Powitać:)co może być przyczyną tego że na dziurach mryga mi czerwone światełko od hamulca recznego?Ręczny przecież nie jest zaciągnięty.Czy to może być wina tego czujnika który jest przy dźwigni?Miał ktoś podobną sytuację?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

MOJE BYŁE GTi

Awatar użytkownika
Rafał 21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1329
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 12:08
Lokalizacja: Slask-Zabrze

Na dziurach mryga kontrolka ręcznego

Post autor: Rafał 21 » pt sty 27, 2012 13:06

Słowiu pisze:Czy to może być wina tego czujnika który jest przy dźwigni

:bigok:


Zawsze może być Ciut Ciut więcej!!!

Awatar użytkownika
Słowiu
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 1149
Rejestracja: pt mar 27, 2009 20:19
Lokalizacja: Augustów BAU
Kontakt:

Re: Na dziurach mryga kontrolka ręcznego

Post autor: Słowiu » pt sty 27, 2012 16:14

Rafał 21 pisze:
Słowiu pisze:Czy to może być wina tego czujnika który jest przy dźwigni

:bigok:
Zdjąłem osłonkę ręcznego ale nie widać żeby to było to,dalej mryga jak mrygało,muszę spróbować jeszcze odłączyć tą końcówkę i wtedy zobacze czy świci :d


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

MOJE BYŁE GTi

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Na dziurach mryga kontrolka ręcznego

Post autor: jhosef » pt sty 27, 2012 19:10

Sprawdź poziom płynu hamulcowego.



Awatar użytkownika
Słowiu
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 1149
Rejestracja: pt mar 27, 2009 20:19
Lokalizacja: Augustów BAU
Kontakt:

Re: Na dziurach mryga kontrolka ręcznego

Post autor: Słowiu » pt sty 27, 2012 19:36

jhosef pisze:Sprawdź poziom płynu hamulcowego.

Sprawdziłem bo wymieniane były hample z tyłu więc musiałem skontrolować :bigok:
Poziom jest także to odpada,obstawiam coś z elektryką bo przy okazji mi krańcówka w drzwiach od lampki podobnie się zachowuje,raz łączy raz nie i zdarzyło mi się że bez kluczyka w stacyjce włączyła się dmuchawa ;p


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

MOJE BYŁE GTi

Awatar użytkownika
Paviarotti
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3931
Rejestracja: wt paź 18, 2011 22:39
Lokalizacja: Jędrzejów

Na dziurach mryga kontrolka ręcznego

Post autor: Paviarotti » sob sty 28, 2012 17:27

W mk4 kiedyś tak miałem, że na dziurach, podczas jazdy pod górkę, albo podczas gwałtownego przyspieszania migała kontrolka ręcznego. Okazało się, ze mało płynu. U Ciebie to odpada, więc pewnie coś z czujnikiem ręcznego.


Obrazek

Awatar użytkownika
Słowiu
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 1149
Rejestracja: pt mar 27, 2009 20:19
Lokalizacja: Augustów BAU
Kontakt:

Re: Na dziurach mryga kontrolka ręcznego

Post autor: Słowiu » sob sty 28, 2012 18:52

Paviarotti pisze:W mk4 kiedyś tak miałem, że na dziurach, podczas jazdy pod górkę, albo podczas gwałtownego przyspieszania migała kontrolka ręcznego. Okazało się, ze mało płynu. U Ciebie to odpada, więc pewnie coś z czujnikiem ręcznego.
No powiem Ci że kolega dziś mi powiedział że w Jetcie A2 miał tak samo i jak dolał płynu ustało.Bo podobno ta kontrolka też jest od poziomu płynu.Jak sprawdzałem to jest więc nie wiem może się coś przywiesiło ,odkręcę jeszcze raz i obadam :D


Dzięki :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

MOJE BYŁE GTi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości