Silniczki el. szyb pytanie...

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
lukaszzzmk4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: sob paź 22, 2011 23:06

Silniczki el. szyb pytanie...

Post autor: lukaszzzmk4 » śr lip 25, 2012 02:44

Witam po długim czytaniu forum postanowiłem napisać nowy post z racji iż nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie no chyba że źle szukałem ale przeczytałem tyle tematów że wątpię... postanowiłem założyć el szyby wiem greg ładnie to opisał i jest jeszcze kilka postów o tym ale moje pytanie brzmi następująco gdy powiedzmy bym miał wszystko prócz silniczków to da radę założyć silniczki na blachy gdzie są korbki bo nie opłaci mi się kupować całych podnośników czy blach skoro da się tylko silniczki podłączyć wtedy tylko bym podłączył wtyczki a jak kupię blachy i podnośniki to aktualnych nikt raczej nie kupi a tak bym się o to nie martwił no chyba że nie da się inaczej ;] a zrobiłem błąd bo naprawiając zamek nie obczaiłem dokładnie mechanizmu i teraz po czasie naszło mnie na elektrykę i nie wiem czy opłaca się rozbierać znów czy mogę liczyć na pomoc z waszej strony. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Silniczki el. szyb pytanie...

Post autor: Mavrick » śr lip 25, 2012 10:49

Teoretycznie sie da...praktycznie za duzo przerobek i zabawy...lepiej bedzie jak kupisz jakies el. uzywki vw.



Awatar użytkownika
lukaszzzmk4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: sob paź 22, 2011 23:06

Silniczki el. szyb pytanie...

Post autor: lukaszzzmk4 » śr lip 25, 2012 16:49

jakie przeróbki masz na myśli patrzyłem na fotki w necie i w sumie to wygląda identycznie śruby też tak samo ma silniczek i wygląda to tak jak by wystarczyło odkręcić korbki i przykręcić silniczki... ale może się mylę...



Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Silniczki el. szyb pytanie...

Post autor: Mavrick » śr lip 25, 2012 21:16

Z tego co mi wiadomo jest inne ulozenie silniczka wzgledem prowadnicy......ja swego czasu myslalem o takim samym zabiegu u siebie ale ostatecznie zdecydowalem sie na wymiane wszystkiego.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5936
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Silniczki el. szyb pytanie...

Post autor: grg474 » śr lip 25, 2012 22:22

witam - sprawa wyglada tak:
należy zdjąć boczek drzwi i zobaczyć czy macie wersję z korbkami przykręcanymi wkrętami czy nitowane. Jeśli nitowane - tylko wymiana blachy (wiem że takie są bo widziałem), jeśli wkrętami - wykręcacie wkręty, demontujecie korbki i przykręcacie silniczki


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
lukaszzzmk4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: sob paź 22, 2011 23:06

Silniczki el. szyb pytanie...

Post autor: lukaszzzmk4 » śr lip 25, 2012 23:04

nity zawsze można rozwiercić :D Ale właśnie o coś takiego mi chodziło grg474 jak będę miał wolną chwilę to będę musiał rozebrać boczek i zobaczyć...
Greg a powiedz jeszcze bo na gg nie odpowiadasz mam taki moduł 1CO 962 258 J ma dwie wtyczki centralkę dołożyłem i wszystko działa da radę pod ten moduł podpiąć szyby i lusterka elektryczne? czy muszę zmieniać na taki jak podałeś?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości