Zostawione ogrzewanie tylnej szyby.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jarek144
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 13, 2013 18:24

Zostawione ogrzewanie tylnej szyby.

Post autor: jarek144 » śr lut 13, 2013 18:44

Witam,

Otóż, jak w temacie. Ja głupi, w moim golfie mk3, zostawiłem sobie na całą noc ogrzewanie tylnej szyby, co spowodowało, że akumulator rozładował się praktycznie do zera. Wziąłem go więc do domu, podładowałem i zamontowałem z powrotem. Jednak gdy próbuję odpalić samochód słychać tylko trzaśnięcie (mniemam, że to rozrusznik) i resetuje się zegar. Macie jakieś pomysły, co mogło się przy tej okazji skopać, bezpieczniki? Z góry dzięki za pomoc!



Awatar użytkownika
adrian.pt
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: czw mar 10, 2011 01:45

Zostawione ogrzewanie tylnej szyby.

Post autor: adrian.pt » śr lut 13, 2013 19:01

Wyglada ze akumulator niema prądu,może się zasiarczył.Spróbuj założyć jakiś inny.


Mój golfik http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=496220" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Zostawione ogrzewanie tylnej szyby.

Post autor: Qto » śr lut 13, 2013 19:06

jarek144 pisze:w moim golfie mk3, zostawiłem sobie na całą noc ogrzewanie tylnej szyby
i zostawiłeś też przekręcony kluczyk w stacyjce ?? :crazy: Pytam bo bez włączonego zapłonu grzanie szyby nie działa...

Jeżeli naładowałeś aku to zobacz jakie będzie na nim napięcie podczas rozruchu...



Awatar użytkownika
remekmk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1796
Rejestracja: śr mar 21, 2007 18:34
Lokalizacja: VWyszkóVW

Zostawione ogrzewanie tylnej szyby.

Post autor: remekmk2 » śr lut 13, 2013 19:24

jak dobrze mniemam to ogrzewanie tylniej szyby jest po stacyjce więc byś musiał zostawić auto z kluczykami w stacyjce na noc a wtedy nie szyba tylko pompa by zjadła baterię. na moje oko coś z rozrusznikienm jakieś zwarcie w instalacji.


zdecydowanie kupię:
-panele drzwiowe do mk2 3d pod głośniki 16cm
-kanapę dzieloną do 3d skóra(ew do 5d z podłokietnikiem)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości