Problem z centralnym zamkiem i zamykaniem tylnej klapy.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tomek0809
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: wt wrz 04, 2012 14:18

Problem z centralnym zamkiem i zamykaniem tylnej klapy.

Post autor: tomek0809 » pn cze 17, 2013 17:34

Witam , trochę się naczytałem o problemie z centralnym zamkiem w Golfie IV (3D) lecz u mnie jest jeszcze problem z zamkiem tylnej klapy . Do rzeczy , gdy chcę zamknąć / otworzyć samochód od strony kierowcy to otwierają/zamykają się tylko drzwi kierowcy . Gdy chcę to samo zrobić od strony pasażera jest ok . Gdy chcę zamknąć samochód od środka przyciskami na panelu w drzwiach to zamyka drzwi pasażera , lecz w drzwiach kierowcy rygiel się odbija i drzwi nie są zamknięte. Lecz gdy rygiel wcisnę ręcznie , i chcę otworzyć przyciskiem to drzwi się otwierają . Pewnie mikrostyk , ale problem jest z tylną klapą . Centralny jej nie zamyka , ani z jednych ani z drugich drzwi . Kluczyk wchodzi do połowy zamka w klapie.. Także boję się zostawić gdzieś samochód na mieście bo każdy może wejść przez bagażnik. Od czego zacząć w obu przypadkach ?

Dodam że w Vagu wyskakują mi 2 błędy : 928 i 1358.



tomek0809
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: wt wrz 04, 2012 14:18

Problem z centralnym zamkiem i zamykaniem tylnej klapy.

Post autor: tomek0809 » pn cze 17, 2013 21:14

Problem z tylnym zamkiem rozwiązany , cały zamek rozebrałem i wyczyściłem i nasmarowałem . Teraz pozostaje kwestia drzwi przednich.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości