Problem z kierunkowskazami

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

barto125
Powered by MTDI
Powered by MTDI
Posty: 1493
Rejestracja: śr kwie 27, 2011 14:12

Problem z kierunkowskazami

Post autor: barto125 » ndz lip 21, 2013 00:35

Witam. Pojawił mi się problem z kierunkowskazami, głównie tył, ale przodowi też się zdarzy. Problem się nasila przy włączeniu świateł.
Mianowicie: Zdarza się, że migają bardzo słabo, nieregularnie, przy kierunkowskazach migają pozycyjne z tyłu.

Co próbowałem, to podpięcie masy bezpośrednio z akumulatora do każdego kierunku, włącznika świateł i awaryjnych, poprowadziłem nową masę do skrzynki bezp. No i żadnych efektów. Ktoś coś podpowie?

Szanownego Pana moderatora przepraszam za brak opisania problemu, sam nie wiem dlaczego tak puściłem posta :bigok:



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Problem z kierunkowskazami

Post autor: achamerski » wt lip 23, 2013 12:51

jesli migają kierunki z pozycyjnymi to musi byc zwarcie pomiedzy tymi przewodami, gdzieś moga być przetarte przewody


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

Awatar użytkownika
Zico63b
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4241
Rejestracja: pt cze 06, 2008 21:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Problem z kierunkowskazami

Post autor: Zico63b » wt lip 23, 2013 22:22

I w ciągu tych trzech dni Kolega jeszcze nie doczytał na necie, że jest to brak masy? Masę należy podać od najbliższego, czystego do błysku kawałka blachy - do przewodu brązowego danej lampy; starannie. Kropka.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości