centralny zamek w vw fox 1.2 2008 r.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

iwonaparty
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:20

centralny zamek w vw fox 1.2 2008 r.

Post autor: iwonaparty » pn lip 22, 2013 16:40

Witam, szukalem na forum tego problemu, i po dluzszych poszukiwaniach nie znalazlem, a jezeli sie pomylilem to bardzo licze na wyrozumialosc.
Otoz, przechodzac do sedna sprawy: Nagle przestal mi dzialac centralny zamek w kluczyku... Ani nie otwiera ani nie zamyka na odleglosc,chociaz diodka na kluczyku swieci, mryga jak wczesniej, natomiast jak wsadze kluczyk do zamka od strony kierowcy, to central dziala, zamyka i otwiera szyby bez zarzutu. Probowalem programowac wg porad jakie znalazlem u wujka google ;), ale zaden sposob nie zadzialal, wymienilem baterie, bylem w specjalistycznym warsztacie specjalizujacym sie elektronika samochodowa, mechanik cos mi tam zalutowal, ale nadal nie dziala. Wymienilem baterie, znowu na upartego probowalem "programowac", ale nadal nic ... Moze ktos wie jak mi pomoc ?

Pozdrawiam i z gory dziekuje :)



Awatar użytkownika
achamerski
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw paź 21, 2004 15:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

centralny zamek w vw fox 1.2 2008 r.

Post autor: achamerski » wt lip 23, 2013 12:46

jesli dioda mruga to najwyrazniej jest konieczna synchronizacja, pytanie czy znalazłeś własciwe procedury kodowania kluczyka


LEDy do każdego auta/ŚWIATŁA DZIENNE/indywidualne projekty/RABATY dla forumowiczów.
Zapraszam do mojego wątku w dziale GIEŁDA

Obrazek

iwonaparty
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 21, 2013 10:20

centralny zamek w vw fox 1.2 2008 r.

Post autor: iwonaparty » wt lip 23, 2013 18:21

A wg Ciebie mozliwe jest ze wystarczy tylko programowanie ? No nie wiem, czy odpowiednie, korzystalem z takich linkow:

http://volkswagen.auto.com.pl/forum/vie ... hp?t=97943
http://volkswagen.auto.com.pl/forum/vie ... highlight=

Chyba ze sa zle, to bardzo bym prosil o pomoc i porady ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości