Silniczek szyby lub przycisk golf III

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

adamp175
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob wrz 21, 2013 16:28
Lokalizacja: Parczew

Silniczek szyby lub przycisk golf III

Post autor: adamp175 » ndz wrz 22, 2013 11:06

Witam.
Kupiłem niedawno golfika i chce w nim zrobic kilka drobiazgów. Jednym z nich jest to ze szyba nie opuszcza sie ani sie nie podnosi. Lewe drzwi (od kierowcy). Przycisk sie podświetla. nie da sie opuścic nawet prawej strony przyciskiem od kierowcy. Natomiast przyciskiem w prawych da sie bez zadnego problemu. Czy to jest wina przycisku od kierowcy czy moze jest spalony silniczek. wole sie upewnić niż mam sie wpedzic w koszta. I czy gdy jest spalony silniczek to nie bedzie sie dało otworzyc tez u pasażera szyby ? Czy moze jest to wina przycisku ?? Z góry dzieki za pomoc :)



Awatar użytkownika
DannyOGL
Diesel Power!
Diesel Power!
Posty: 133
Rejestracja: pn gru 12, 2011 16:47
Lokalizacja: Głubczyce

Silniczek szyby lub przycisk golf III

Post autor: DannyOGL » ndz wrz 22, 2013 11:12

Zacznij od przycisku. Bo skoro prawa strona się otwiera bez problemu a od Kierowcy nie da się otworzyć prawej strony to raczej Przycisk :)


Moje Mk3 CC http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=524591" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Silniczek szyby lub przycisk golf III

Post autor: Paweł Marek » ndz wrz 22, 2013 14:51

zaczyna się od kabli w przelotce drzwiowej. Prawy przycisk podepnij na próbą do lewych drzwi - jeśli byłby winien ten z lewych to teraz powinieneś otwierać prawe drzwi tym przełożonym na lewo przyciskiem. Zadziała - rozbieraj przycisk lewych drzwi, nie zadziała - winna kabelkologia, schematy i opisy na forum ale najpierw patrz do przelotki


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości